Bisikleti ücretsiz kullanamayınca tekmeledi: Farkınız iyilik olsun!

Düzce'de akıllı bisikleti ücretsiz kullanmak isteyen fakat yerinden oynatamayan kişi bisiklete tekme atarak yere devirdi. Düzce Belediyesi olayın görüntülerini paylaşarak, 'Farklılığınız iyilik olsun. Çünkü kötülerden çok var' dedi.

DHA

Düzce'de, belediyenin akıllı bisikletinden ücretsiz yararlanmak isteyen, ancak yerinden hareket ettiremeyen bir genç, bisiklete dönerek tekme atıp devirdi. Düzce Belediyesi ise o anları sosyal medya hesabından, "Farklılığınız iyilik olsun. Çünkü kötülerden çok var" diyerek paylaştı.

DHA'nın haberine göre Düzce Belediyesi, bu yıl kent içi toplu ulaşıma alternatif olması için akıllı bisiklet sistemini hayata geçirdi. Mergiç Mahallesinde bulunan bisikletin yanına gelen bir genç, bisikletten ücretsiz yararlanmak istedi. Bisikleti yerinden çıkaramayan genç, dönerek tekme atıp, bisikleti devirdi, ardından yanında bulunan genç bir kızla olay yerinden uzaklaştı. Düzce Belediyesi ise güvenlik kameralarına yansıyan görüntüleri, sosyal medya hesabından, "Farklılığınız iyilik olsun. Çünkü kötülerden çok var" diye paylaştı.

  • Düzce
  • ücretsiz bisiklet
  • döner tekme
Tüm Güncel haberleri için tıklayın