Citroen ve Fiat adeta yarışa girdi! 439.000 TL ve 449.900 TL'den sıfır otomobil fırsatı

Citroen ve Fiat otomobil üreticisi, uygun fiyatlı araba modelleri ile Türkiye'deki birçok vatandaşın dikkatini çekiyor. Özellikle sıfır otomobil modellerindeki fiyat artışı sonrasında pek çok insan uygun fiyatlı otomobil modellerini araştırmaya başladı. Bu noktada Citroen, Fiat ve Hyundai gibi markalar ilgi çekici olabiliyor. Detaylar haberimizde…

Citroen ve Fiat adeta yarışa girdi! 439.000 TL ve 449.900 TL'den sıfır otomobil fırsatı

Citroen ve Fiat otomobil üreticisi, Renault ve Hyundai gibi markalara kıyasla uygun fiyattan araba sunuyor. Bu nedenle uygun fiyatlı sıfır otomobil satın almak isteyen birçok vatandaş, Hyundai ve Renault gibi markaların yanı sıra Fiat ve Citroen otomotiv firmasının fiyat listesine de göz gezdiriyor. Zira Citroen 339.000 TL ve Fiat 449.900 TL'den sıfır araba sunuyor.

CİTROEN VE FİAT ADETA YARIŞA GİRDİ

Citroen otomobil üreticisi, Türkiye'deki birçok vatandaşın ilgisini uygun fiyatlı Ami modeli ile çekebiliyor. Zira Ami modeli, 439.000 TL'den satışa çıkartıldı. Öte yandan Fiat otomobil üreticisi, Topolino otomobil modelini 449.900 TL'den satışa sundu.

Topolino ve Ami otomobil modelinin diğer birçok araba modeline kıyasla uygun fiyattan satışa çıkartılması, Citroen ve Fiat adeta yarışa girdi bile dedirtebiliyor. Ayrıca Fiat Topolino ve Citroen Ami modeli ile ilgili detaylar aşağıda yer alıyor.

FİAT TOPOLİNO 2024 MODEL YILI MAYIS AYI FİYAT LİSTESİ

Versiyonu: Topolino. Yakıt Tipi: Elektrikli. Fiyatı: 449.900 TL.

Versiyonu: Topolino Plus. Yakıt Tipi: Elektrikli. Fiyatı: 479.900 TL.

CİTROEN AMİ 2024 MODEL YILI MAYIS AYI FİYAT LİSTESİ

Versiyonu: Ami One Electric. Yakıt Tipi: Elektrikli. Fiyatı: 439.000 TL.

Fiat Egea'dan bile ucuz Renault Captur fırsatı! Fiyatı gören bayilere akın ediyor

Tüm Ekonomi haberleri için tıklayın