Bitcoin ne zaman yükselişe geçecek? Uzman isim tarih verdi

Kripto paralardaki hareketlilik son dakika itibarı ile devam ediyor. Bitcoin 35.000 dolara kadar gerilerken düşüsün nereye kadar süreceği merak ediliyor. Geçen yıl ocak ayında 29 bin doları gören bitcoin sonrasındaki sert yükselişle 69 bin dolara kadar yükselmişti. Son haftada yeni kripto para düzenlemeleri ve küresel piyasalarda düşen risk iştahı ile rekor seviyede düşen Bitcoin'in yeniden yükselişe geçeceği tarih verildi. İşte ayrıntılar...

Bitcoin ne zaman yükselişe geçecek" Uzman isim tarih verdi

Bitcoin ne zaman yükselişe geçecek? sorusuna yanıt arayanlar için beklenen haber geldi. 35 bin dolara kadar gerileyen Bitcoin'in yeniden yükselişe geçeceği tarih verildi. İşte detaylar...

Merkez bankalarının para politikasında sıkılaşmaya gideceği beklentileri, hisse senetlerindeki düşüş ve yeni kripto para düzenlemesi haberlerini takip ederek sert düşen kripto paraların yeniden ralli yapacağı tarih verildi.

Emekli ve memur ek zammı tamam! İlave tediye 2022 belli oldu: En az 1.550 TL ödenecek

Bitcoin son haftada yüzde 17'nin üzerinde, Ethereum da benzer şekilde yüzde 24'lerin üzerinde düşüş sergiledi.

Ripple, DOGE ve diğer alt coinlerde de düşüş eğilimi gözlendi.

Kripto para piyasalarında deprem! Yatırımcılara soğuk duş!

Kripto paralardaki düşüş eğilimi tersine dönmeye başlayınca uzmanlardan dikkat çeken bir değerlendirme geldi. Yüksek düşüş hareketinden sonra önemli açıklamalarda bulunan kripto para analisti Benjamin Cowen, yüksek hacimli çöküş olaylarının tarihsel olarak bir destek seviyesinin bulunduğunu ve Bitcoin'in yukarı yönlü hareket edebileceğine işaret ettiğini söyledi.

Altın zengini ülkeden Türkiye'ye çağrı: Gelin yatırım yapın!

Aralık 2018, Mart 2020 ve 2021 Mayıs'ında gerçekleşen çöküş olaylarını işaret eden Cowen, "Bu noktada benim felsefem ve ilk çeyreğin tamamı boyunca böyleydi, ilk çeyreğin düşüş trendinde olacağına inanıyorum. Aksi kanıtlanana kadar ayı trendinin devam edeceğini varsaymalısınız. 2022'nin tamamının ayı trendinde olacağını düşünmüyorum. Bence ilk çeyrek kırmızı olacak ve belki ikinci çeyrek de kırmızı olacak. Ancak yılın ilerleyen zamanlarında işlerin tersine döneceğini düşünüyorum" dedi.

Tüm çalışanları ilgilendiriyor! Vergisiz ücret AGİ'den daha iyi

  • kripto para son dakika
  • bitcoin son durum
  • ne zaman yükselişe geçecek
Tüm Ekonomi haberleri için tıklayın