BİM market açılış kapanış saatleri 2022! BİM kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor?

BİM market müşterileri mağazaların kaçta açılıp kaçta kapandığını merak ediyorlar. BİM kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? BİM market açılış kapanış saatleri nasıl? gibi soruların yanıtları yoğun bir şekilde araştırılıyor. BİM marketin hata içi ve hafta sonu çalışma saatlerine haberimizin detaylarından ulaşabilirsiniz.

BİM market açılış kapanış saatleri 2022! BİM kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor"

BİM marketin açılış kapanış saatleri yoğun bir şekilde araştırılıyor. Normalleşme süreci devam ederken ev ihtiyaçlarını karşılamak isteyen vatandaşlar marketlerin çalışma saatlerini merak ediyorlar. Peki, BİM kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? İşte BİM market açılış kapanış saatleri...

BİM KAÇTA AÇILIYOR, KAÇTA KAPANIYOR?

BİM market hafta içi ve hafta sonu 09.00 ila 21.00 arasında hizmet veriyor.

BİM 24 Eylül 2021 aktüel ürünler kataloğu yayında! BİM markete yarın neler gelecek?

BİM MARKET HAKKINDA

Türkiye'nin organize perakende sektöründe pazar payı en yüksek şirket olan BİM Birleşik Mağazalar AŞ, faaliyetlerine 1995 yılında 21 mağazayla başlamıştır.

BİM'in ana ilkesi, temel gıda ve tüketim malzemelerinin yüksek kalite ve en uygun fiyat ile tüketiciye ulaştırılmasıdır. Yüksek indirim (hard-discount) modelinin Türkiye'deki ilk temsilcisi olan BİM, portföyünde yaklaşık 750 ürün bulundururken aynı zamanda çok sayıda özel markalı ürünü de müşterilerine sunmayı hedeflemektedir.

BİM, mağaza sayısı ve cirosunu istikrarlı bir biçimde artırma politikasını 2019 yılında da sürdürmüştür. 2019 yılında yurt içinde beş yeni bölge merkezinin yanı sıra 766 (+29 FİLE) yeni mağaza açarak mağaza sayısında yıllık yüzde 12 oranında büyüme kaydeden BİM, 2019 yıl sonu itibariyle Türkiye'de 7.438 (FİLE ile 7.531) mağaza sayısına ulaşmıştır. Kalite anlayışından ve müşteri memnuniyeti önceliğinden vazgeçmeksizin etkin maliyet yönetimi politikasıyla gelişimine devam etmektedir.

BİM, Türkiye'nin yanı sıra yurt dışında Fas ve Mısır'da da faaliyet göstermektedir. Fas'ta 2019 yılında 55 yeni mağaza açarak toplam 497 mağazaya, ikinci yurt dışı operasyonu olan Mısır'da ise 2019 yılı sonunda 320 mağazaya ulaşmıştır. 2019 yılı sonu itibariyle Türkiye'nin yanı sıra Fas ve Mısır'dakilerle birlikte toplam 8.348 mağaza bulunmaktadır.

BİM, sadece ciro büyüklüğü açısından değil, aynı zamanda 2019 yıl sonu itibariyle 3.611'i ofis, 4.837'si depo ve 43.317'si mağazalarda olmak üzere toplam 51.765 kişiye istihdam sağlayarak öne çıkmaktadır. 2018 verileriyle hazırlanan Capital500 araştırmasına göre de Türkiye'de en çok istihdam sağlayan şirket özelliğine sahiptir.

BİM, başta müşteri ve tedarikçileri olmak üzere tüm paydaşlarıyla kurduğu güvene dayalı ilişkiler ve çalışanlarının kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

A101 kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? A101 market çalışma saatleri!

  • BİM kaçta açılıyor
  • BİM kaçta kapanıyor
  • BİM market çalışma saatleri
  • BİM kaça kadar açık
  • BİM çalışma saatleri
  • BİM 2021 açılış saati
Tüm Ekonomi haberleri için tıklayın