Bekçilik sınav tarihi belli oldu mu? 2019 bekçilik sınav soruları

Bekçilik sınav tarihi belli oldu mu? 2019 bekçilik sınav soruları
Son Güncelleme:

Bekçilik sınavı yaklaşırken 2019 bekçilik sınavında hangi sorular sorulacak? 2019 sınav tarihi belli oldu mu? diye internette aranıyor.Bu sırada bekçilik sınavı parkur detayları da belli oldu. İ

“Bekçilik sınavında hangi sorular sorulacak? Bekçilik sınav tarihi 2019 belli oldu mu?” sorularını araştırmaya devam ediyor. Polis Akademisi ve Emniyet Genel Müdürlüğü resmi internet sitesi de yoğun durumda. 2019 Bekçilik sınavı için 18 Mart - 1 Nisan 2019 tarihleri arasında ön başvuru alınmıştı. Sınavda 100 tam puan üzerinden değerlendirilecek olan bekçi adayları, toplamda 100 soruyu yanıtlayacak. Sınavda yanlış cevaplar doğru cevapları etkilemeyecek. Her soru katsayı olmadan eşit puana sahip olacak. Sınav toplam 120 dakika sürecek.

MEMUR ALIM İLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BEKÇİLİK SON DAKİKA SINAV TARİHİ 2019!

2019 bekçilik son dakika sınav tarihi henüz belli olmadı. Çarşı ve mahallelerin can ve mal güvenliğini korumak için yapılan bekçilik alımları , geçen sene başvuruların tamamlanmasının ardından yaklaşık üç ay sonra uygulanmıştı. Bu nedenle 2019 bekçi sınavının Haziran ayının son günleri ya da Temmuz ayının ilk haftasında gerçekleştirilmesi tahmin ediliyor.

Tüm Ekonomi haberleri için tıklayın