Klass Ödülleri ve kırmızı halı seremonisi

Bu yıl 18. Yılını kutlayan iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasının nabzını tutan Klass Magazin, 18. Yılını Klass Ödülleri Gala Seremonisi ile taçlandırdı. Ben de bu özel geceye katıldım ve kırmızı halı geçidini mercek altına aldım.

Klass Ödülleri ve kırmızı halı seremonisi

ÜMİT TEMURÇİN / umittemurcin@gmail.com

50 farklı kategoride sektörlerinin en başarılı isimlerinin ödüllendirildiği Klass Magazin gecesi 16 Mayıs'ta, Swissotel The Bosphorus İstanbul'da gerçekleşti. Gecenin sunuculuğunu Burcu Esmersoy yaptı. Görkemli kırmızı halı geçidinde geceye katılan ünlü isimler oldukça dikkat çekici ve şıktı.

Türkiye'nin en başarılı ve alanında değer yaratan isimlerinin yanı sıra sosyal yaşam dünyasının saygıdeğer isimlerinin de yer aldığı Klass Ödülleri Gala Seremonisi'nin ana sponsorluğunu 2410 Construction'ın üstlendiği gecede iş, sanat, sağlık, güzellik, mücevher, mobilya ve turizm gibi önemli sektörlerin en başarılı ve alanında fark yaratan isimleri 50 farklı kategoride ödüllerine kavuştu. Voila Health Tourism ve Unknown Brand'ın da sponsorluklarıyla katkı sağladığı Klass Ödülleri Gecesi'nin sunuculuğu daha önce birçok önemli etkinliğin sunuculuğunu başarıyla yapan ve alanının en iyi isimlerinden birisi olan Burcu Esmersoy üstlendi. Esmersoy geceden elde ettiği geliri hayır kurumlarına bağışladı. Bu özel gecede sahne alan dans grubu Broadway teması ile harika performanslar sundu. Walone Fashion Group tarafından hazırlanan özel defile Asil Çağıl imzası ile sergilendi.

Swissôtel The Bosphorus'da yer alan ve İstanbul'un en iddialı mekânlarından Gabbro Restoran – Bar'da düzenlenen partide konuklar Türkiye'nin en başarılı DJ'lerinden Doğuş Çabakçor'un performansı eşliğinde keyifli saatler yaşadı.

TÜRKİYE'NİN YILDIZLARI 'KLASS ÖDÜLLERİ' GECESİNDE BULUŞTU

Türkiye'nin en önemli isimlerini sayfalarına taşıyan Klass Magazin "Gala Seremonisi ve Kırmızı Halı Geçidi" İrem Helvacıoğlu, Pınar Kerimoğlu, Uğur Talayhan, Mert Vardar, Hilal Suerdem, Pervin Ersoy, Doğuş Çabakçor, Erkan Özerman ,Servet Terziler ve Mr.Jade gibi isimler ödüllerine kavuşurken Bilge Kuru, Harun Erdenay, Ertem Şener, Begüm Özer, Melis Özer, Nuri Develi, Zahide Yetiş, Zuhal Topal, Murat Aygen, Ayşe Tolga, Orhan Gencebay ve Kubat gibi isimler smokin şıklıkları ve gece elbiseleri ile ışık saçtı.

  • klass ödülleri
  • kırmızı halı
  • ümit temurçin
Tüm Cumartesi haberleri için tıklayın