Bayram stiliniz hazır mı?

Bayramların en güzel yanı hiç şüphesiz aileleri ve dostları bir araya getirmesidir. Ayrıca çocukluğumuzdan itibaren bayramlık dediğimiz o kıyafetlerin heyecanı, eminim şu an bile milyonlarca çocuk için önem taşımakta. Peki, sizin bayram planınız ne? Yeni kıyafetler alındı ve kombinler yapıldı mı?

Bayram stiliniz hazır mı"

ÜMİT TEMURÇİN / umittemurcin@gmail.com

Bayramın ilkbahar ve yaz sezonu dönemine denk gelmesi büyük avantaj ve konforlu. Neden dediğinizi duyar gibiyim. Birincisi koleksiyonlar oldukça renkli ve çekici. İkincisi kombinlerinizi daha az parçalardan bir araya getirebilirsiniz bu da size ekonomik bir katkıda sağlayacaktır. Üçüncüsü ürünlerin kumaşları konusunda doğru seçimler yaparsanız daha nefes alabilen, cilt dostu ürünler ile bedeninizi şımartırsınız.

ALIŞVERİŞ VE KOMBİN ÖNERİLERİ

Öncelikle şunu söylemeliyim ki, var olan kıyafetler ile de çok özel bayram kombinleri hazırlayabilirsiniz. O zaman gardırobunuzu baştan aşağı kontrol edip uzun zamandır şans vermediğiniz ürünleri hem deneyin hem de hangi ürünler ile iyi gider bir göz atın.

Alışverişi son güne bırakanlar için Pazar günü yani yarın oldukça ideal bir gün. Sabah erken saatler en sevdiğiniz markalara uğrayıp, koleksiyonlarından seçimler yapabilirsiniz.

Bayram kombinlerinde ister kadın ister erkek ya da çocuk alışverişi yapın, kombin stilini casual & chic dediğimiz konforlu ve şık tarzlarda yapmak bayram konseptine yakışacaktır.

Ne tarz renkler önereceğimi sorarsanız, beyaz, lacivert, yeşil, toprak tonları, koyu kahve, limon sarısı, turuncu veya somon tonlar tercih edebilirsiniz.

Bayramda kadınlar için farklı bitki veya çiçek desenleri de oldukça pozitif bir hava sağlayabilir. İlkbahar için iri çiçek figürlü veya tomurcuk hissiyatlı desenler, mevsime göz kırpabilir.

  • kombin
  • stil
  • ümit temurçin
Tüm Cumartesi haberleri için tıklayın