Mermer cilası içerek hayatını kaybetmişti! Özde Çivici'nin ölümünde korkunç şüphe!

İzmir'de hayatını kaybeden Özge Çivici'nin, masasında duran 1,5 litrelik pet şişede bulunan kimyasalı içtiği öğrenildi. Çivici'nin bir yakını, 'Olaydan önce odasına suyunu bırakmış. Daha sonra gelen bir grubu karşılamış. Döndüğünde de masadaki suyu alıp içmiş. Sıvının mermer cilası olduğunu hissetmemiş. Tadı ve görüntüsü su ile benzerlik gösteren bir sıvıymış. Ölümünde ihmal varsa ortaya çıksın' ifadelerini kullandı

Mermer cilası içerek hayatını kaybetmişti! Özde Çivici'nin ölümünde korkunç şüphe!

Sabah

İzmir'in Selçuk ilçesinde çalıştığı otelde, su sandığı pet şişe içerisindeki mermer cilasını içtiği öne sürülen Özde Çivici (31), yaşamını yitirdi.

Olay, 27 Aralık akşamı, Selçuk ilçesindeki bir otelde meydana geldi.

Otelin halkla ilişkiler biriminde çalışan Özde Çivici, iş yerinde düzenlenen yılbaşı eğlencesinin tanıtım broşürlerini dağıtıp, odasına geldi.

Burada, pet su şişesi içerisindeki şeffaf sıvıyı su sanarak içen Çivici, bir süre sonra fenalaştı.

Otel personelinin çağırdığı ambulansla hastaneye kaldırılan Çivici, doktorların tüm çabasına karşın kurtarılamadı.

Çivici'nin ölüm haberini alan ailesi ve çalışma arkadaşları yasa boğuldu.

Organlarının büyük hasar gördüğü belirtilen Özde Çivici'nin içtiği sıvının, mermer cilası olduğu iddia edildi.

Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü ekipleri, otelde yaptığı incelemede içerisinde su ve mermer cilası bulunan pet şişelerin yan yana olduğunu belirlediği bildirildi

Özde Çivici'nin ölümünün ardından olayda ihmali bulunduğu öne sürülen mermer ustası ve bazı çalışanların ifadelerine başvurulduğu kaydedildi.

Yapılan otopsi işlemlerinin ardından ailesine teslim edilen Özde Çivici'nin cenazesi, ilçedeki Tahsinağa Camii'ne getirildi.

Çivici, burada öğle namazının ardından kılınan cenaze namazı sonrası Selçuk Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Çivici'nin acılı babası Adnan Çivici, "Acımız var. Hepimiz mahvolduk. Bu konuyla ilgili dile getirmek istediğim bir şey yok" dedi.

Çivici'nin acılı babası Adnan Çivici, "Acımız var. Hepimiz mahvolduk. Bu konuyla ilgili dile getirmek istediğim bir şey yok" dedi.

KORKUNÇ ŞÜPHE!

30 yaşındaki Özde Çivici, akılalmaz bir şekilde yaşamını yitirmişti. Çalıştığı otelde mermer cilası içen genç kadın hastaneye kaldırıldı ancak kurtarılamadı. O ifadeler ise akıllarda soru işareti bıraktı.

Çivici'nin bir yakını, "Olaydan önce odasına suyunu bırakmış. Daha sonra gelen bir grubu karşılamış. Döndüğünde de masadaki suyu alıp içmiş. Sıvının mermer cilası olduğunu hissetmemiş. Döndüğünde de masadaki suyu alıp içmiş. Sıvının mermer cilası olduğunu hissetmemiş.

Çivici'nin bir yakını, "Olaydan önce odasına suyunu bırakmış. Daha sonra gelen bir grubu karşılamış.

MERMER İŞİYLE UĞRAŞIYOR!

Mermer işiyle uğraşan bir kişi ise, "Mermer cilası kolay ulaşılabilecek bir ürün değil. Bizim sektörümüzde kullanılıyor. Gidip cila alıp mermerlerinize süremezsiniz. Bu profesyoneller tarafından yapılan ve yapılması gereken bir işlem. Tamamen kimyasal bir maddeden bahsediyoruz. İçinde asidik maddeler var. Keskin bir kokusu var. İçildiği zaman ciddi hasarlar verebiliyor" diye konuştu.

Bu iki farklı ifade şüphe uyandırdı. Genç kadının akılalmaz ölümü araştırılmaya devam ediliyor.

  • Özge Çivici son durum
  • Özge Çivici son dakika
  • Özde Çivicinin ölümü
Tüm Yaşam haberleri için tıklayın