Merve Boluğur aradığı aşkı buldu! Yeni sevgilisi geçtiğimiz ay Dilara Aksüyek ile görüntülenmişti

Murat Dalkılıç ile 2017 yılında boşanmasının ardından kalbini aşka kaptan Merve Boluğur cephesinde yeni bir gelişme yaşandı. Merve Boluğur önceki gün yeni sevgilisi Erkan Şen ile kameralara yansıdı. Erkan Şen, geçtiğimiz ay güzel oyuncu Dilara Aksüyek ile görüntülenmişti.

Merve Boluğur aradığı aşkı buldu! Yeni sevgilisi geçtiğimiz ay Dilara Aksüyek ile görüntülenmişti

Merve Boluğur ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç ile olan evliliğini 2017 yılında sonlandırdı. Uzun zamandır kalbi boş olan Boluğur, Zincirlikuyu'daki bir alışveriş merkezinde yeni sevgilisi Erkan Şen ile görüntülendi.

Boluğur, kendisine yöneltilen, "Hayırlı olsun' diyelim mi?" sorusuna "Şöyle söyleyelim; birbirimizi tanıyoruz. Güzel bir diyaloğumuz var. Şu an çok mutluyuz" cevabını verdi.

Bir süredir ekranlardan uzak olan Merve Boluğur, sözlerine "Biliyorsunuz ben özel hayatımı çok konuşmam, ama şu an mutluyum" şeklinde devam etti.

Erkan Şen'e gazetecilerin yönelttiği "Merve Hanım'ın kalbini nasıl çaldınız?" sorusu üzerine araya giren Merve Boluğur, "Hava çok soğuktu, montunu kaptım. Şimdi tam anlamı ile bir ilişki diyemem. Size karşı hep şeffaf oldum ama en azından doğru haber çıksın anlamında güzel bir diyalogdayız" dedi.

Erkan Şen ve güzel oyuncu Dilara Aksüyek geçtiğimiz ay görüntülenmişti.

Tüm Trend haberleri için tıklayın