Cenk Eren'den aşk itirafı: Doğru insanı arıyorum

Ünlü şarkıcı Cenk Eren, geçtiğimizi akşam İstanbul'da bir mekanda sevenleri ile bir araya geldi. Konser öncesi muhabirlerin sorularını yanıtlayan Cenk Eren, aşk itirafında bulundu. Eren, 'Eğer olursa saklamayacağım. Doğru insanı bulmak gerekiyor ben de buna dikkat ediyorum' dedi.

Cenk Eren'den aşk itirafı: Doğru insanı arıyorum

Ünlü şarkıcı Cenk Eren ve Ajda Pekkan, önceki akşam İstanbul'daki bir mekanda sahne aldı. Basın mensuplarının sorularını konserden önce yanıtlayan Cenk Eren, "Süperstarımız Ajda Pekkan ile aynı sahneyi paylaşıyor olmak benim için büyük mutluluk." dedi.

Yeni şarkısı 'Kadife Örtü' hakkında da açıklamalarda bulunan Cenk Eren, şunları söyledi: "Sözlerini de ben yazdım. Güzel, zarif ve kaliteli bir şarkıya imza atmak benim için büyük mutluluk oldu. Ayrıca Ajda Pekkan, Ebru Gündeş, Selda Bağcan'a beni mutlu eden paylaşımlarından dolayı teşekkür ederim. Özellikle bu üç ismin paylaşması çok önemliydi tabii ki diğer sanatçı arkadaşlarım da çok değerli ama bu üç isim çok anlamlıydı ve çok önemliydi. Benimle olan arkadaşlıklarının hatırına paylaşmadıklarını çok iyi biliyorum, çünkü beğenmeseler gerçekten paylaşmazlardı."

Kalbinin boş olduğunu söyleyen ünlü şarkıcı, "Kimse yalnız kalmak istemez, doğru insanı bulamadığınız zaman büyük problemler yaşanıyor, doğru insanı bulmak gerekiyor ben de buna dikkat ediyorum." şeklinde konuştu.

Tüm Trend haberleri için tıklayın