Twitter düğmeye bastı! Ethereum'la para kazanma dönemi resmen başladı

Popüler sosyal medya platformu Twitter kripto paralara yakınlığı ile biliniyor. Daha önce Bitcoin ile bahşiş verme özelliğini sunan Twitter bu kez de Ethereum'la bahşiş verilebileceğini duyurdu.

Twitter düğmeye bastı! Ethereum'la para kazanma dönemi resmen başladı

Chip.com.tr

Son yıllardaki yükselişi durdurulamayan kripto paralardan Etherum'a Twitter yeşil ışık yaktı. Sosyal medya devi Twitter, Etherum'la bahşiş gönderme dönemini başlattı.

İçerik üreticilere Bitcoin ile bahşiş vermek imkanı sunan sosyal ağ devi, şimdi de kullanıcılara Ethereum ile bahşiş vereme seçeneğini aktif hale getirdi.

Bu gelişme, ayrıca Barter, Paga ve Paytm dahil olmak üzere bir üçlü ödeme hizmeti için destek de ekliyor. Birinin Twitter profilindeki bahşişler simgesini ziyaret ederek bahşiş göndermeniz mümkün. Eğer siz de bahşiş almak istiyorsanız ve en az 18 yaşındaysanız, profilinizi düzenleyebilir ve bahşişleri etkinleştirebilirsiniz.

Twitter'ın hamlesi yalnızca daha fazla insanın bahşiş vermesine imkan sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda dijital içerik oluşturucuların belirli ülkelerde faaliyet göstermesini daha pratik hale getiriyor. Ayrıca daha geniş bir bahşiş verme yelpazesi sayesinde, içerik üretenlerin daha fazla bahşiş alabileceğini düşünüyor.

Tüm Teknoloji haberleri için tıklayın