Zehra Güneş resmen imzaladı! Dudak uçuklatan rakam...

Milli voleybolcu Zehra Güneş dev bir anlaşmaya imza attı. Hem VakıfBank'ta hem de Milli Takım'da gösterdiği performans ile dikkatleri üzerine çeken Zehra Güneş, özel hayatında da başarılı işlere imza atıyor. Ünlü bir kozmetik markasının reklam yüzü olan genç sporcu servet kazanacak. İşte detaylar...

Zehra Güneş resmen imzaladı! Dudak uçuklatan rakam...

aksam.com.tr

Zehra Güneş, voleybolda olduğu kadar özel yaşamında da basamakları bir bir yükseliyor. Gerek sporcu kimliği gerek de özel hayatıyla sık sık gündem olan genç yıldız ünlü bir kozmetik markasının reklam yüzü oldu. Zehra güneş bu reklam anlaşmasından tam 2 milyon lira kazanacak.

ZEHRA GÜNEŞ'TEN DEV İMZA

Eren Dişli'yle mutlu bir beraberliği olan Zehra Güneş, bir kozmetik markasının yüzü oldu. Milli voleybolcu, 2 milyon lira karşılığında anlaşarak sete çıktı ve kamera karşısına geçti. Güneş'in reklam filmi, yayınlanmaya başladı.

ZEHRA GÜNEŞ BAŞARILARLA DOLU BİR YILI ARDINDAN BIRAKTI

Zehra Güneş, geçtiğimiz sezonu birçok başarıyla tamamladı. VakıfBank voleybol takımı ile hem Avrupa'da hem de Sultanlar Ligi'nde şampiyon olan 23 yaşındaki voleybolcu "En iyi oyuncu" ödülü de dahil olmak üzere birçok birincilik madalyası kazandı.

A Milli Kadın Voleybol Takımı ile de FIVB Voleybol Kadınlar Milletler Ligi'ni dördüncü olarak tamamlayan Zehra Güneş adından oldukça sık söz ettirmeyi başardı.

aksam.com.tr

  • zehra güneş
  • reklam anlaşması
  • filenin sultanları
Tüm Sporplus haberleri için tıklayın