• 9 Kasım 2021 Salı 17:31
  • |
  • Son Güncelleme:

Ve Acun Ilıcalı'dan beklenen paylaşım geldi! Hayali gerçek oluyor

İngiliz ekiplerinden Hull City'yi satın almak üzere olan Acun Ilıcalı, müjdeyi sosyal medya hesabından verdi. Hull City'nin Mısırlı sahibi Ehab Allam ile görüşmelerini sürdüren Ilıcalı, büyük bir ölçüde anlaşmaya vardı. Acun Ilıcalı'nın kulübü satın almak için 35,5 milyon euro ödeyeceği iddia edildi.

Ve+Acun+Il%C4%B1cal%C4%B1%E2%80%99dan+beklenen+payla%C5%9F%C4%B1m+geldi%21;+Hayali+ger%C3%A7ek+oluyor

Acun Ilıcalı, İngiltere'den takım alma hayalini gerçekleştirmek üzere. Futbola yakınlığı ile bilinen ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, sosyal medyadan Hull City paylaşımı yaparak yeni bir adım daha atıldığını duyurdu. Başarılı televizyoncu, daha önce Hollanda'nın Fortuna Sittard takımının çoğunluk hisselerini satın almıştı.

ACUN ILICALI'DAN HULL CITY PAYLAŞIMI

Ilıcalı paylaşımında, "Geri sayım başladı.. 12 Mayıs 2021. İşte bu güzel şehre ilk ayak bastığım gün. Kısa sürede çok güzel insanlarla tanıştım, mutluluktan başka hiçbir şey hissetmedim. Maçları seyrederken Hull City taraftarlarını hayranlıkla izliyorum. Deplasmanlarda gösterdikleri büyük desteğe hayranım. Ehab Allam çok değerli bir insan ve bize bu süreçte çok yardımcı oldu. Ona ve ailesine büyük saygı duyuyorum. Umarım bu süreç kısa zamanda tamamlanır ve benim bu hayalim gerçek olur" ifadelerini kullandı.

35,5 MİLYON EURO İDDİASI

Hull City'nin Mısırlı sahibi Ehab Allam ile görüşmelerini sürdüren Ilıcalı, büyük bir ölçüde anlaşmaya vardı. Kulübü satın almak için başarılı televizyoncunun 35,5 milyon euro ödeyeceği öne sürüldü.