• 9 Temmuz 2021 Cuma 10:43
  • |
  • Son Güncelleme:

Sivasspor Monaco'dan Bennasser'i istiyor

Sivasspor Monaco'dan Bennasser'i istiyor

Yiğidolar orta sahaya Bennasser'i getiriyor. Geçen sezon da gündeme gelen deneyimli orta saha oyuncusuyla büyük ölçüde anlaşmaya varıldı. İmzaların önümüzdeki günlerde atılması bekleniyor. Monaco'da sözleşmesi biten oyuncu bedelsiz kadroya katılacak.

Ülkemizi yine Avrupa'da temsil etmeye hazırlanan Sivasspor 'da kadroyu güçlendirme çalışmaları tam gaz devam ediyor. Kırmızı- Beyazlılar; iç piyasada Koray Altınay, Sefa Yılmaz gibi kaliteli yerlileri kadrosuna katarken şimdi de orta saha için çalışmalar söz konusu. Takıma seviye atlatacak bir oyuncu almak isteyen yönetim Monaco'lu yıldız Bennasser'in peşine düştü.

Hafta içinde bitecek

Geçen sezon da ciddi şekilde gündeme gelen, ancak kulübüyle bir yıl daha sözleşmesi bulunduğu için transferi gerçekleşmeyen oyuncu bu kez serbest durumda. Sivasspor deneyimli orta sahaya teklifini yaptı. Oyuncu tarafı Yiğidolar'ın önerisine sıcak baktı. Anlaşma kesin gibi. Transferin gerçekleşmesi için ise Yiğidolar oyuncunun tatilinin sona ermesini bekliyor. Bennasser'in adı daha önce Süper Lig'de Galatasaray ve Beşiktaş'la anılmıştı. Teknik direktör Rıza Çalımbay'ın da takıma kazandırmayı çok istediği futbolcunun durumu bu hafta içerisinde netlik kazanacak.

(Fanatik)