• 9 Kasım 2021 Salı 11:48
  • |
  • Son Güncelleme:

Sergen Yalçın oyuncularını uyardı

Sergen Yalçın oyuncularını uyardı

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, İstanbul'da kalan futbolcularıyla özel bir toplantı gerçekleştirdi.

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, milli maç arasında İstanbul'da kalan futbolcularda pazartesi günkü idman öncesi yaklaşık 1 saat süren bir toplantı yaparak kaybedilen puanlar ve maçların analizini masaya yatırdı.

Hürriyet'in haberine göre; Siyah beyazlı takımın güçlü ve teknik kadrosu bulunduğuna hatırlatan Sergen Yalçın "Sezon başından bu yana çok iyi çıkış yaptık. Fakat son haftalarda Şampiyonlar Ligi ve Süper Lig'de kaybettiğimiz maçlar ve puanların nedenleri açık ve net ortada. Kolay gol yiyoruz. Pozisyona giriyor ama gol atamıyoruz. Bir sıkıntı varsa hep beraber çözeceğiz" dedi.

Sakatlıklar nedeniyle bazı oyuncuların bireysel anlamda karşılaşma ve antrenman eksikliği yaşadığını da ifade eden 49 yaşındaki siyah beyazlı çalıştırıcı "Biliyorum, sakatlıklardan dolayı bazı oyuncuları mevkilerinde oynatmıyoruz. Ancak oynayan bazı oyuncular da yüreklerini ortaya koymalı." dedi.

Sergen Yalçın, "Hata mutlaka yapılacak ama Beşiktaş forması altında bu kadar riskli ve hatalı oynanmamalı. Bunun önlemini alacağız. Sizlerin üzüldüğü kadar ben 10 katı üzüntü yaşıyorum. Beşiktaş kadrosu çok yetenekli ve güçlü oyunculardan kurulu. Herkes toparlansın" yorumunu yaptı.