• 6 Aralık 2021 Pazartesi 23:17
  • |
  • Son Güncelleme:

Nestor El Maestro 90+6'daki pozisyon için bakın ne dedi

Süper Lig'de konuk ettikleri Gaziantep FK'yi 2-1 yenerek 5 haftalık galibiyet hasretini dindiren Göztepe'de teknik direktör Nestor El Maestro açıklamalar yaptı. Nestor El Maestro 90+6'da direkten dönen top için ‘Nihayet şans bize güldü' ifadelerini kullandı.

Nestor+El+Maestro+90+6%E2%80%99daki+pozisyon+i%C3%A7in+bak%C4%B1n+ne+dedi

Gaziantep FK karşısında alınan galibiyetin çok değerli olduğunu belirten Göztepe Teknik Direktörü Nestor El Maestro mutlu olduklarını söyledi. Sırp teknik adam, "Öncelikle en önemli şey galibiyet alabilmek. Bunun haricinde performans konusunda gösterdiğimiz istikrarımız. Stada geldiğimiz zaman sahada neler olacağını artık görüyoruz. Çok güzel bir ilk yarı geçirdik. 3-4-3 ile başlayacağımız bir karşılaşmada ikinci yarıda yaptığımız değişikliklerle ne kadar iyi bir takım olduğumuzu gösterdik. Kırmızı karttan sonra iyi bir mücadele gösterdik, karakter olarak savaştık. Maçı gol yemeden de tamamlayabilirdik" dedi.

"NİHAYET ŞANS BİZE GÜLDÜ"

Nestor El Maestro, konuk ekibin karşılaşmanın son dakikalarında bir topunun direkten dönmesinin hatırlatılması üzerine, "Gol atmak çok güzeldir. Benim için önemli olan şey gol atsak da yesek de oyun felsefesini sahaya yansıtmaktır. Elbette golü yediğinizde bu sizi strese sokabiliyor. Hele ki kırmızı kart gördükten sonra bu zorlu bir durum. 90+6'ncı dakikada direkten dönen top için şunu söyleyebilirim; Nihayet şans bize güldü" şeklinde konuştu.