• 26 Şubat 2022 Cumartesi 02:15
  • |
  • Son Güncelleme:

Mesut Özil imparatorluğu! Tüm İngiltere onu konuşuyor

Mesut Özil ticari işleri ile İngiltere gündeminde... Fenerbahçe'de kadro dışında kalan ve uzun süredir forma şansı bulamayan Mesut Özil ticari işleri ile gündemde. İngiltere basını Mesut'un futboldan kazandığı parayı ticarette değerlendirdiğini ve imparatorluk kurduğunu belirtti. Fenerbahçe'de yokları oynayan Mesut Özil'in futboldan öte ticarete yönelmesine Başkan Ali Koç'un tepkisi ne olacak merak konusu.

AKŞAM
Mesut+%C3%96zil+imparatorlu%C4%9Fu%21;+T%C3%BCm+%C4%B0ngiltere+onu+konu%C5%9Fuyor

Mesut Özil ticari işlerindeki başarısıyla İngiltere'de gündem oldu. İngilzler, Mesut Özil'in futboldan kazandığı parayı yatırıma dönüştürdüğünü ve bir imparatorluk kurduğunu yazdı.

Haberde ünlü oyuncunun e-spor takımından, kozmetik ve giyime, cafe işletmesinden, dijital paraya birçok alanda yatırımı olduğu vurgulandı.

MESUT ÖZİL'İN TİCARİ YOĞUNLUĞUNA ALİ KOÇ'UN TEPKİSİ MERAK EDİLİYOR

Fenerbahçe'de forma şansı bulmakta zorlanan ve maç kadrolarına dahi alınmayan Mesut Özil'in ticari işleri ile ilgilenmesine Başkan Ali Koç'un çok sıcak bakmadığı bilinen bir gerçek.

Koç, önceden verdiği bir demeçte Mesut Özil'i eleştirmiş, ticari işlerine ara verip futbola odaklanması gerektiğini belirtmişti.

Tüm bu gelişmeler eşliğinde futboldan uzak kalan Mesut Özil'in tekrar sarı-lacivertli formayı kazanıp kazanamayacağı ve Başkan Ali Koç ile arasındaki buzları eritip eritemeyeceği merak konusu.