• 12 Nisan 2022 Salı 00:50
  • |
  • Son Güncelleme:

Merih Demiral'dan aynı gün 2 imza birden! Rekor rakamla dünya devine...

Merih Demiral'dan iki imza birden! İtalya'da Atalanta forması ile başarılı bir sezon geçiren ve yeniden form yakalayan başarılı defans oyuncusu sezon sonu bir transfer daha gerçekleştiriyor. Juventus'tan Atalanta'ya sezon başında opsiyonlu kiralanan Merih Demiral için Atalanta'nın planı ortaya çıktı. Detaylar haberimizde...

Aksam.com.tr
Merih+Demiral%E2%80%99dan+ayn%C4%B1+g%C3%BCn+2+imza+birden%21;+Rekor+rakamla+d%C3%BCnya+devine...

Merih Demiral'ın akıbeti şekilleniyor. Sezon başında satın alma opsiyonuyla Atalanta'ya kiralanan Merih Demiral için İtalyan ekibinin planı ortaya çıktı. Atalanta, gösterdiği müthiş performansla Avrupa'nın dev kulüplerini peşine takan Merih Demiral'ın opsiyonunu kullanma kararı aldı ancak İtalyan ekibinin planı bununla sınırlı değil.

MERİH DEMİRAL PLANI BELLİ OLDU

Aksam.com.tr'nin İtalya basınından aktardığı habere göre, Merih Demiral'ın tapusunu 28 milyon Euro karşılığında alacak olan Atalanta, oyuncuya imza attırır artırmaz Manchester United ile masaya oturacak. İngiliz devi geçtiğimiz haftalarda Merih Demiral için dirsek temasında bulunmuştu.

Manchester United söz konusu hamlesinde Merih Demiral için 30 milyon euroyu gözden çıkarırken, Atalanta'nın milli stoperimizden elde etmek istediği gelir de belli oldu.

MERİH DEMİRAL'DAN 40 MİLYON EURO BEKLİYORLAR

Atalanta'nın pazarlık masasına 40 milyon Euro ile oturacağı ifade edildi. Eğer orta yolun bulunması durumunda Merih Demiral aynı gün Manchester United'a imza atacak.

MERİH DEMİRAL'IN ATALANTA KARNESİ

Merih Demiral bu sezon Atalanta forması ile tüm kulvarlarda toplamda 34 maça çıktı. 34 maçta 2 gol 2 asist katkısı sunmayı başaran 24 yaşındaki milli yıldız toplamda 2701 dakika da sahada kalma başarısı gösterdi.