• 3 Aralık 2021 Cuma 23:06
  • |
  • Son Güncelleme:

Meğer sakatlığı yokmuş! Rachid Ghezzal'dan o soruya cevap

Beşiktaş'ın yıldız futbolcusu Rachid Ghezzal, 1-1 sona eren Kasımpaşa maçı sonrası açıklamalarda bulundu. Oyundan sakatlığı sebebiyle mi alındığı sorulan Rachid Ghezzal, “Bir ağrım yoktu. Bu maçta oynamak için iyiydim” ifadelerini kullandı.

Me%C4%9Fer+sakatl%C4%B1%C4%9F%C4%B1+yokmu%C5%9F%21;+Rachid+Ghezzal%E2%80%99dan+o+soruya+cevap

Beşiktaş'ın Kasımpaşa ile deplasmanda 1-1 berabere kaldığı maç sonrası Siyah-Beyazlıların yıldızı Rachid Ghezzal açıklamalarda bulundu. Ghezzal, oyundan sakatlığı sebebiyle alınmadığını ve iyi olduğunu söyledi.

GHEZZAL: ZOR ZAMANLARDAN GEÇİYORUZ"

Karşılaşmayı değerlendiren Rachid Ghezzal "Çok üzgünüz tabii ki. Kazanmayı istediğimiz bir maçtı. Kendi öz güvenimiz, taraftarımız için kazanmayı çok istedik. Yine ve yine kendi hatamızdan gol yedik. Zor zamanlardan geçiyoruz. Çok çalışmamız ve bir an önce kazanan takım kimliğine geri dönmemiz lazım." dedi.

MEĞER SAKATLIĞI YOKMUŞ

Oyundan çıkmasıyla ilgili konuşan Ghezzal "Bir ağrım yoktu. Bu maçta oynamak için iyiydim. Sonuna kadar mücadele edeceğim bu takımın başarısı için, sonuna kadar savaşacağım. Zor durumdayız ama başımızı dik tutmalıyız. Bu ligde yapılan her hata golle cezalandırılır. Çok çalışıp geri dönmeye çalışacağız." ifadelerini kullandı.