• 3 Temmuz 2021 Cumartesi 09:50
  • |
  • Son Güncelleme:

Martin Linnes adım adım Göztepe'ye

Süper Lig ekiplerinden Göztepe, Galatasaray'la sözleşmesi sona eren sağ bek Martin Linnes'e teklif götürdü. Türkiye'de kalmaya sıcak bakan Norveçli futbolcu, birkaç gün içinde İzmir ekibine cevabını iletecek.

Martin+Linnes+ad%C4%B1m+ad%C4%B1m+G%C3%B6ztepe%E2%80%99ye

Spor Toto Süper Lig'deki 5. sezonuna hızlı bir giriş yapmak için dış transferde kolları sıvayan Göztepe, savunmanın sağını güçlendirecek. Sözleşmesi biten sağ bek Lamine Gassama ile yeniden anlaşmayan kurmaylar, rotasını yeniden Martin Linnes'e çevirdi. Avrupa ve Türkiye'de aradığı sağ beki bulamayan Göz-Göz, daha önce de talip olduğu Galatasaray ile kontratı sona eren 29 yaşındaki Norveçli futbolcuya teklif götürdü.

TÜRKİYE'DE KALMAYA SICAK

Galatasaray formasıyla 4.5 yıldır mücadele eden ve Süper Lig'deki deneyimiyle dikkat çeken Linnes'in de Türkiye'de kalmaya sıcak baktığı öğrenildi.

LINNES DÜŞÜNMEK İÇİN BİRAZ SÜRE İSTEDİ

Göztepe'nin kurumsal yapısı, yeni stadı, taraftar profili ve İzmir şehrinin avantajını Norveçli yıldıza hatırlatan yönetim, oyuncuya cazip bir teklif de sundu. Martin Linnes'in yönetimden düşünmek için biraz süre istediği ve kararını en kısa sürede ileteceği iddia edildi.