• 9 Şubat 2022 Çarşamba 08:05
  • |
  • Son Güncelleme:

Gedson Fernandes'i Şenol Güneş istedi!

Beşiktaş'ın Gedson Fernandes transferi ile ilgili ortaya flaş bir iddia atıldı! Siyah-beyazlıların Gedson'u Şenol Güneş'in isteği doğrultusunda transfer ettiği öne sürüldü. Haberde ayrıca sezon sonu Şenol Güneş'in Beşiktaş'ın teknik direktörü olacağı vurgulandı.

AKŞAM
Gedson+Fernandes%E2%80%99i+%C5%9Eenol+G%C3%BCne%C5%9F+istedi%21;

Beşiktaş'ta gelecek sezon takımın başında Şenol Güneş olacak. Habertürk'ün haberine göre; Başkan Ahmet Nur Çebi tecrübeli teknik adamla 3 yıllığına anlaştı.

Çebi, Mayıs ayında kongre olacağı için sezon sonunu bekliyor. Eğer olağan genel kurulda bir sürpriz olmazsa ve Ahmet Nur Çebi yeniden başkanlığa seçilirse Şenol Güneş resmen göreve başlayacak.

Sergen Yalçın'ın görevinden ayrılmasından sonra Beşiktaş'ı yakından takip eden Şenol Güneş yönetime raporda hazırladı. Gedson Fernandes transferinin bu bağlamda yapıldığı öğrenildi.

Güneş; 1 stoper, 1 sağ bek, 2 orta saha, 2 hücuma dönük kanat oyuncusu ve 1 de forvet transferi istedi. Beşiktaş yönetimi sözleşmesi bitecek olan Cyle Larin, Güven Yalçın ve Oğuzhan Özyakup'u takımda tutmak istiyor.