• 15 Aralık 2021 Çarşamba 09:27
  • |
  • Son Güncelleme:

Gece yarısı iş bitirildi! İşte Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü...

Beşiktaş Estoril'i çalıştıran Bruno Pinheiro ile her konuda anlaşma sağladı. Bruno Pinheiro, Beşiktaş'ta bugün gerçekleştirilecek olan yönetim kurulu toplantısında Ahmet Nur Çebi yönetiminin onayına sunulacak.

Gece+yar%C4%B1s%C4%B1+i%C5%9F+bitirildi%21;+%C4%B0%C5%9Fte+Be%C5%9Fikta%C5%9F%E2%80%99%C4%B1n+yeni+teknik+direkt%C3%B6r%C3%BC...

Sergen Yalçın'ın istifası sonrası teknik direktör arayışlarını sürdüren Beşiktaş, Estoril'i çalıştıran Bruno Pinheiro ile anlaşma sağladı. Vole'nin haberine göre Beşiktaş Futbol A.Ş Direktörü Ceyhun Kazancı, Bruno Pinheiro ile el sıkıştı. 45 yaşındaki Portekizli teknik adam bugün Ahmet Nur Çebi yönetiminin onayına sunulacak.

BRUNO PINHEIRO HAFTA İÇİN BEŞİKTAŞ'A İMZA ATABİLİR

Beşiktaş yönetiminin onayından geçmesi halinde Bruno Pinheiro ile hafta içinde sözleşme imzalanacak. Aksi bir durumda ise Beşiktaş rotasını tamamen yerli teknik direktörlere kıracak. Bu durumda en güçlü adaylar ise Şenol Güneş ve Okan Buruk.

BRUNO PINHEIRO'NUN FAVORİSİ 4-3-3

2 sezondur Estoril'i çalıştıran Bruno Pinheiro oynattığı ofansif futbolla dikkat çekiyor. Portekizli teknik adamın tercih ettiği sistem ise 4-3-3.