• 6 Ocak 2022 Perşembe 14:55
  • |
  • Son Güncelleme:

Galatasaray'da o isim ortaya çıktı! Fatih Terim'in yeni yardımcısı…

Galatasaray'da Işıtan Gün'ün imasının ardından Fatih Terim'in yardımcısının kim olacağı merak ediliyordu. Yönetim Kurulu Üyesi Işıtan Gün'ün ‘Guardiola'nın yardımcısıyla görüştük' sözleri camiada şaşkınlık yaratırken Gün'ün ima ettiği ismin Domenec Torrent olduğu ortaya çıktı. Kasım 2020'den beri takım çalıştırmayan Domenec Torrent, Fatih Terim'in yardımcılığını yapmaya sıcak bakıyor.

Fanatik
Galatasaray%E2%80%99da+o+isim+ortaya+%C3%A7%C4%B1kt%C4%B1%21;+Fatih+Terim%E2%80%99in+yeni+yard%C4%B1mc%C4%B1s%C4%B1…

Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Işıtan Gün'ün "Guardiola'nın yardımcısıyla görüştük.' açıklaması Sarı Kırmızılı camia tarafından sürpriz bir şekilde karşılandı. Spor Gecesi Digital'de konuşan Gün, Başkan Burak Elmas'ın yönlendirmesi ve talimatıyla bir görüşme gerçekleştirdiklerini, amaçlarının ise Fatih Terim'in ekibini güçlendirmeye yönelik olduğunu ifade etti.

"BURAK ELMAS GUARDIOLA İLE GÖRÜŞTÜ"

Işıtan Gün'ün "Sadece bir kişiyle değil, birkaç kişilik ekiple görüştük. Başkanımız Burak Elmas da Guardiola ile bu konuda bir görüşme yaptı." açıklaması sonrası Sarı Kırmızılı ekip taraftarları bu ismin kim olduğunu araştırmaya başladı.

Hiç hesapta yokken Galatasaray'dan flaş transfer! 8 Temmuz'da veda etti, 6 ay dayanabildi

IŞITAN GÜN'ÜN İMA ETTİĞİ İSİM DOMENEC TORRENT

Fanatik'in haberine göre Gün'ün görüşme yaptıkları ismin Domenec Torrent olduğu öğrenildi. UEFA Pro Lisans sahibi olan, Barcelona, Bayern Münih ve Manchester City'de Guardiola'nın yardımcısı olarak görev alan Torrent, son olarak New York City ile Flamengo'da teknik direktörlük yaptı.

DOMENEC TORRENT GALATASARAY'A SICAK BAKIYOR

Kasım 2020'den beri takım çalıştırmayan 59 yaşındaki İspanyol teknik adamın Galatasaray'da yardımcı antrenör olmaya sıcak baktığı gelen haberler arasında.