• 18 Kasım 2021 Perşembe 08:47
  • |
  • Son Güncelleme:

Fatih Terim Burak Elmas ile özel olarak görüştü: Acilen transfer edin

Galatasaray'ın Brenford'dan kiraladığı Halil Dervişoğlu'nun yükselen formu Milli Takım'da da devam etti. Bunun üzerine teknik direktör Fatih Terim, oyuncunun bonservisinin alınması için yönetimle görüşme gerçekleştirdi.

Fatih+Terim+Burak+Elmas+ile+%C3%B6zel+olarak+g%C3%B6r%C3%BC%C5%9Ft%C3%BC:+Acilen+transfer+edin

Milli Takım'daki performansının ardından Galatasaray'da gündem yine Halil Dervişoğlu'nun bonservisi oldu.

Milliyet'in haberine göre; Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim, Halil Dervişoğlu ile ilgili beklentisini yineledi.

HAREKETE GEÇİLMESİNİ İSTEDİ

Milli Takım formasıyla goller atan genç futbolcunun bonservisinin daha da yükselebileceğini düşünen tecrübeli teknik adam, Başkan Burak Elmas'tan acilen harekete geçilmesini istedi.

Burak Elmas ile yaptığı toplantıda oyuncunun durumunu anlatan tecrübeli teknik adamın, "Halil bu golleri atarsa işimiz kolay değil. Zaten atacak da... Bu işi sezon sonuna bırakmak yerine, devre arasında halletmemiz ve erken bitirmemiz gerekiyor" dediği öğrenildi.

İNGİLİZ EKİBİYLE MASAYA OTURACAK

Hocanın bu talebi sonrası Halil operasyonunu erkene çekme kararı alan Başkan Burak Elmas, Brentford ile önümüzdeki günlerde masaya oturacak. İkinci kez kiralanan ve sözleşmesinde ön alım hakkı bulunan Halil Dervişoğlu için bütün şartların zorlanacağı belirtildi.

Halil'in de başka bir takıma gitmeyi kabul etmediği ve menajeri üzerinden Galatasaray'da devam etme konusundaki ısrarını Brentfordlu yetkililere ilettiği bildirildi.