• 15 Mayıs 2022 Pazar 14:23
  • |
  • Son Güncelleme:

Fatih Terim bedavaya aldırdı, Fransa'dan 200 milyon TL'lik teklif geldi

Fatih Terim'in 24 Erzincanspor'dan bedelsiz olarak Galatasaray'a kazandırdığı Kerem Aktürkoğlu'na Fransız devi Lyon'dan inanılmaz bir teklif geldi. Fatih Terim'in gözbebeği Kerem Aktürkoğlu için 12 milyon TL (yaklaşık 200 milyon TL) teklif yapıldı. Galatasaray ise 15 milyon euro istiyor.

Fatih+Terim+bedavaya+ald%C4%B1rd%C4%B1,+Fransa%E2%80%99dan+200+milyon+TL%E2%80%99lik+teklif+geldi

Galatasaray'a dönemin teknik direktörü Fatih Terim tarafından bedelsiz olarak transfer edilen ve gösterdiği performansla hayranlık uyandıran Kerem Aktürkoğlu için inanılmaz bir teklif geldi.

FATİH TERİM BEDAVAYA ALDIRDI, 200 MİLYON TEKLİF GELDİ

24 Erzincanspor'dan Galatasaray'a bedelsiz olarak gelen Kerem Aktürkoğlu için Fransız devi Lyon'dan 12 milyon TL'lik (yaklaşık 200 milyon TL) müthiş bir teklif geldi. Gösterdiği performansla Milli Takım'a kadar yükselen, Avrupa Ligi'nde Barcelona dahil tüm maçlarda hayranlık uyandıran Kerem Aktürkoğlu için Cimbom'un beklentisi ise daha yüksek.

GALATASARAY 15 MİLYON EURO İSTİYOR

Fanatik'in haberine göre; Galatasaray, Kerem Aktürkoğlu için 15 milyon euro (241 milyon TL) alt sınır belirledi. Galatasaray ayrıca 23 yaşındaki yıldız için sonraki satıştan pay maddesi de eklemek istiyor.

BU SEZON TAKIMI SIRTLIYOR

Kerem Aktürkoğlu bu sezon gösterdiği performansla takımını da sırtlıyor. Başarısız geçen sezonda Galatasaray'ın en dikkat çeken isimlerinden biri olan başarılı kanat oyuncusu, bu sezon 12 gol 9 asistlik performansının yanı sıra anahtar pas istatistiğinde de önde.