• 27 Nisan 2022 Çarşamba 17:08
  • |
  • Son Güncelleme:

Erling Haaland'ı gölgeleyecek transfer! Manchester City çıldırdı: Tam 150 milyon sterlin

Erling Haaland için gün sayan Manchester City, Avrupa futboluna damga vuracak bir transfere daha hazırlanıyor. Manchester City, Erling Haaland'ın ardından Declan Rice'ı da kadrosuna katmak için görüşmelere başladı. İngiliz devi, başarılı ön libero için West Ham'a tam 150 milyon sterlinlik teklif yapacak.

aksam.com.tr
Erling+Haaland%E2%80%99%C4%B1+g%C3%B6lgeleyecek+transfer%21;+Manchester+City+%C3%A7%C4%B1ld%C4%B1rd%C4%B1:+Tam+150+milyon+sterlin

Real Madrid ve PSG ile girdiği Erling Haaland savaşından galip çıkan Manchester City, çok konuşulacak bir transfere daha imza atmaya hazırlanıyor. Manchester City yönetimi, Erling Haaland'ın ardından Declan Rice'ı da bitirerek Pep Guardiola'nın eline adeta yenilmez bir takım vermek istiyor.

ERLING HAALAND'DAN SONRA ŞİMDİ DE DECLAN RICE

Manchester City, Erling Haaland transferi için artık gün sayıyor. Erling Haaland'ı resmen açıklamaya hazırlanan Manchester City'nin sıradaki hedefi ise Declan Rice. İngiliz devi, 23 yaşındaki ön libero için West Ham United'a tam 150 milyon sterlinlik çılgın bir teklif yaptı.

İNGİLİZLERİN YÜKSELEN YILDIZI

Sezon sonunda 36 yaşındaki Fernandinho ile yollarını ayıracak olan Manchester City, Brezilyalı futbolcunun yerini Declan Rice ile dolduracak. Bu sezon West Ham formasıyla harika bir performans ortaya koyan 23 yaşındaki futbolcu, İngilizlerin yeni gözdesi konumunda. Manchester City yeni sezona Erling Haaland ve Declan Rice transferleriyle girip rakiplerine de büyük bir gözdağı verecek.

Güncel piyasa değeri 75 milyon euro olan ön libero, bu sezon takımıyla çıktığı toplam 44 maçta 5 gol, 4 asistlik istatistik yakaladı.

aksam.com.tr