• 24 Aralık 2021 Cuma 10:09
  • |
  • Son Güncelleme:

Ali Koç'u bekleyen büyük tehlike! Taraftarlar bunu ilk kez yapacak

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'u bu hafta oynanacak Yeni Malatyaspor maçında büyük bir tehlike bekliyor. Fenerbahçeli taraftarlar, Başkan Ali Koç'u toplu şekilde istifaya çağıracak.

Ali+Ko%C3%A7%E2%80%99u+bekleyen+b%C3%BCy%C3%BCk+tehlike%21;+Taraftarlar+bunu+ilk+kez+yapacak

Fenerbahçe taraftarının Ali Koç'a olan tepkisi giderek büyüyor. Göreve geldiği günden beri sportif anlamda sarı lacivertli camiaya verdiği başarı sözlerini tutamayan

İSYAN GİDEREK BÜYÜYOR

Şükrü Saracoğlu tribününü aşan isyan, camiayı dört koldan sarmış durumda.

Türkiye Gazetesi'nin haberine göre; Fenerbahçe dernekleri, sosyal medya hesapları Ali Koç'u istifaya davet ederken taraftarlar, Kadıköy'deki Yeni Malatyaspor maçında protestoları zirve noktasına taşımak üzere örgütleniyor.

İMZA KAMPANYASI BAŞLATTILAR

Fenerbahçe 2000 Derneği Başkanı Şevket Yılmaz'ın ardından eski yönetici ve başkan adaylarından Hulusi Belgü de Ali Koç'a olağanüstü genel kurul çağrısında bulundu. Taraftarlar change.org'ta Ali Koç'un kongre kararı alıp istifa etmesi için imza kampanyası başlattı.

MALATYA MAÇINDA PROTESTO HAZIRLIĞI

Sosyal medya, "Ali Koç İstifa" başlıklarıyla yıkılırken Malatya karşılaşmasında tribünler takımı desteklemek için değil, Ali Koç'u protesto etmek için dolacak. Taraftarlar başlama düdüğüyle birlikte "Ali Koç istifa" tezahüratında bulunacak.