• 17 Aralık 2021 Cuma 12:59
  • |
  • Son Güncelleme:

Acun Ilıcalı tüm planları altüst etti! Şota yatınca Volkan Demirel

Farioli sonrası göreve Şota Arveladze'yi getirmek isteyen Fatih Karagümrük, Acun Ilıcalı'ya takıldı. Acun Ilıcalı'nın satın aldığı Hull City'nin başına Şota'yı getirecek olması sebebiyle Fatih Karagümrük rotasını Volkan Demirel'e kırdı. Başkan Süleyman Hurma yapılan görüşme sonrası Volkan Demirel ile anlaşma sağladı. İstanbul ekibi 2,5 yıllık anlaşmayı resmen duyurdu.

Acun+Il%C4%B1cal%C4%B1+t%C3%BCm+planlar%C4%B1+alt%C3%BCst+etti%21;+%C5%9Eota+yat%C4%B1nca+Volkan+Demirel

Fatih Karagümrük'ün Şota Arveladze planı Acun Ilıcalı'ya takıldı. Acun Ilıcalı'nın geçtiğimiz günlerde satın aldığı Hull City'nin başına Şota Arveladze'yi getirecek olması İstanbul ekibini B planına zorladı. Bu bağlamda Fatih Karagümrük, Volkan Demirel ile temas kurdu. Başkan Süleyman Hurma yapılan görüşme sonrası Volkan Demirel ile anlaşma sağladı. İstanbul ekibi 2,5 yıllık anlaşmayı resmen duyurdu.

Konuyla ilgili Fatih Karagümrük'ün açıklaması şöyle:

"Türk futbolunun önemli isimlerinden, eski milli futbolcu Volkan Demirel ile teknik sorumlu pozisyonu için 2,5 yıllık sözleşme imzaladık. Volkan Demirel'e ve ekibine başarılar dileriz."

VOLKAN DEMİREL YEDEK KULÜBESİNDE YER ALAMAYACAK

UEFA B Lisansı bulunan Volkan Demirel'in Karagümrük'te göreve başlaması halinde yedek kulübesinde yer alamayacağı öğrenildi. Genç çalıştırıcının teknik heyette UEFA A Lisans sahibi tecrübeli bir isme yer vereceği vurgulandı.

KENDİ EKİBİYLE GELİYOR

Fatih Karagümrük ile anlaşan Volkan Demirel'in İstanbul ekibine kendi ekibiyle geleceği belirtildi.

ŞOTA HEDEFİNE ACUN ILICALI ENGELİ

Süleyman Hurma'nın teknik direktörlük görevi için aklındaki ilk isim olan yakın arkadaşı Şota Arveladze'yi düşündüğü ancak Acun Ilıca'nın satın almak üzere olduğu Hull City'de görev almak için çalışma izni almaya çalıştığını belirterek, teklifi geri çevirdiği ifade edildi.