• 16 Kasım 2021 Salı 19:26
  • |
  • Son Güncelleme:

Acun Ilıcalı: En güvenilir Türkler arasında ilk 5'teyim

İngiltere Championship ekibi Hull City'yi satın almaya hazırlanan Acun Ilıcalı, Hull Daily Mail'e konuştu. Acun Ilıcalı “En güvenilir Türkler arasında ilk 5 içindeyim” ifadelerini kullandı.

Acun+Il%C4%B1cal%C4%B1:+En+g%C3%BCvenilir+T%C3%BCrkler+aras%C4%B1nda+ilk+5%E2%80%99teyim

Hull City'yi satın almak için gün sayan Acun Ilıcalı, Hull Daily Mail'e röportaj verdi. Fenerbahçe taraftarı olduğunu ancak diğer takım taraftarlarının da kendisini sevdiğini belirten Acun Ilıcalı, "En güvenilir Türkler arasında ilk 5 içindeyim" ifadelerini kullandı.

Acun Ilıcalı'nın röportajı şöyle:

"Mayıs ve haziran ayında satın alma sürecini konuşmak için Hull'a gitmiştim. Her iki tarafça da çok fazla ayrıntı tartışıldı. Allam Ailesi, kulübü daha üst seviyeye taşıyacak birine satmak istiyorlardı. Beni de çok iyi tanıyorlardı.

"EN GÜVENİLİR TÜRKLER ARASINDA İLK 5'TEYİM"

Türkiye'de beni birine sorarsanız yalnızca olumlu şeyler duyarsınız. Bu benim gurur duyduğum bir şeydir. Kendi hakkımda konuşmayı sevmem ama en güvenilir Türkler arasında ilk 5 içerisindeyim. Bu benim insanlara yaklaşımımdan kaynaklanıyor.

"SOKAKLARDA RAHATÇA YÜRÜYEMİYORUM"

Çok sıcakkanlı biriyim ve hayatımı sadece eğlenmek için yaşamıyorum. İnsanlara yardım etmek ve onlarla iyi ilişkiler kurmak istiyorum. Allah'a şükürler olsun ki Türkiye'de insanlar beni çok seviyor, gördüklerinde sarılıyorlar. Beni evlerine ya da restoranlarına davet ediyorlar. Çok fazla ve ilgiden ötürü sokaklarda rahatça yürüyemiyorum.

"TRABZONSPORLULAR BİLE BENİMLE FOTOĞRAF ÇEKTİRMEK İSTİYOR"

Ben bir Fenerbahçe taraftarıyım ama diğer takım taraftarları da beni sever. Bu nedenle çok gurur duyuyorum. Geçen ay Trabzonspor maçındaydım. Trabzonspor'un ateşli ve tutkulu taraftarları bile bir Fenerbahçe taraftarı olduğumu bilmelerine rağmen benimle fotoğraf çektirmek istediler.

EN ÖNEMLİ HEDEFİNİ AÇIKLADI

Genç İngiliz halkı ve tüm Hull topluluğu için iyi bir örnek olmayı umuyorum. En önemli hedeflerimden biri taraftarlarla büyük bir bağlantı kurmak ve kulübü bir araya getirmek olacak."