İrem Helvacıoğlu'nun zayıflık sırrı pesketaryen diyeti

İrem Helvacıoğlu son günlerde zayıflığı ile dikkat çekiyor. Sosyal medyayı etkin kullanan oyuncunun paylaştığı fotoğraflarda kilo vermiş görüntüsü hayranlarının gözünden kaçmadı. Herhangi bir hastalığı olmayan İrem Helvacıoğlu'nun zayıflık sırrı pesketaryen diyeti. İşte birçok dizide rol alan İrem Helvacıoğlu'nun kilo verme sürecindeki püf noktalar...

İrem Helvacıoğlu'nun zayıflık sırrı pesketaryen diyeti

Seni Çok Bekledim, Baş Belası gibi birçok dizide rol alan İrem Helvacıoğlu'nun aşırı zayıflığı son günlerin merak edilen konusu oldu. Peki, İrem Helvacıoğlu nasıl zayıfladı? Herkes plajlarda kilolarını saklamaya çalışırken İrem Helvacıoğlu'nun paylaştığı fotoğraflar hızlı kilo verdiğini ortaya çıkardı. Hayranlarını da endişendiren bu durumun sebebi Helvacıoğlu'nun uyguladığı pesketaryen diyeti. Yaz aylarında kilo vermek isteyen birçok kişinin denediği pesketaryen diyeti son zamanlarda oldukça popüler.

PESKETARYEN DİYETİ NASIL YAPILIR?

Deniz ürünleri tüketen İrem Helvacıoğlu'nun pesketaryen diyeti 20 kilo vermesini sağladı. Pesketaryen diyeti sebze ağırlıklı beslenme türü. Kırmızı ve beyaz et tüketmemek, sebze ağırlıklı beslenmenin yanında balık, peynir ve yumurta da tüketiliyor.

  • pesketaryen diyeti
  • İrem Helvacıoğlunın pesketaryen diyeti
  • İrem Helvacıoğlu nasıl zayıfladı
  • irem helvacıoğlu
Tüm Mor Papatya haberleri için tıklayın