Ay Hilal fazında ilerliyor, tartışmalara dikkat! 22 Ağustos 2020 burç yorumları

Günlük burç yorumlarının aşk ve iş hayatına etkileri araştırılıyor. Hafta sonu burçlarda ikili ilişkiler üzerine sorunlar ön plana çıkıyor. 22 Ağustos Cumartesi günü Koç burcunu zor bir gün beklerken, Boğa burcu sağlık problemleriyle ilgilenmek durumunda kalabilir. Akrep burcunun ise yalnız kalmaya ihtiyacı var. Günlük burç yorumları sizlerle...

22 Ağustos 2020 burç yorumları merak ediliyor. Ay Hilal fazında ilerliyor. Aslan burcu Ay ile Jüpiter arasındaki kare açının etkisiyle gün boyu kadınlarla ilişkilerinde zorlanabilir. 22 Ağustos Cumartesi günü Koç burcunu zor bir gün beklerken, Boğa burcu sağlık problemleriyle ilgilenmek durumunda kalabilir. Yengeç burcu için yeni işlere başlama zamanı. Astrolog Ceylin Çelebi tarafından kaleme alınan günlük burç yorumları içerisinde kendinizi bulabilirsiniz. İşte 22 Ağustos Cumartesi Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcu yorumları...

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ: 22 Ağustos cumartesi günü Ay tüm gün boyunca Terazi burcunda ilerliyor olacak. İkili ilişkiler açısından kolay bir gün olmayabilir.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA: Birlikte çalıştığın arkadaşlarınla aranda sorunlar yaşayabilirsin. Onlarla olan ilişkilerinde daha temkinli hareket etmende yarar var. Bel bölgenle ilgili rahatsızlıklara dikkat etmelisin.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER: Çocuklarınla ilişkilerinde zorlanmaların söz konusu olabilir. Aşk hayatında konular sen istemeden büyüyebilir.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ: Ay Terazi burcunda ve Hilal fazında ilerliyor. Yeni ay zamanı niyetlendiğin işleri başlatmak adına uygun bir süreçtesin.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN: Ay ile Jüpiter arasındaki kare açının etkisiyle gün boyunca iştahın çok açık olabilir. Kadınlarla ilişkilerinde zorlanabilirsin. 

22 AĞUSTOS 2020 BURÇ YORUMLARININ DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Burçları hafta sonu neler bekliyor? Günlük burç yorumları

Tüm Mor Papatya haberleri için tıklayın