Yılmaz Erdoğan yardım malzemelerinin yangın bölgesine ulaştığını sosyal medyada duyurdu

Yaz aylarını Köyceğiz'de geçiren Yılmaz Erdoğan, Türkiye'nin birçok bölgesinde meydana gelen orman yangınları için harekete geçti. Yangın bölgelerine yardım toplayan Erdoğan, güzel haberi sosyal medyadan verdi. Erdoğan, paylaşımına 'İlk günden beri yaptığımız yardım çalışmalarına bugün çok büyük bir destek geldi! Berfu - Eser Yenenler, Ezgi Mola, Mustafa Aksakallı'nın önderliğinde Çeşme halkının desteğiyle ve birçok firmanın katılımıyla toplanan malzemeler köyümüze ulaştı! Emeği geçen tüm kardeşlerimize, Köyceğiz halkı adına şükranlarımızı sunarız.' notunu düştü.

Çok Güzel Hareketler 2 programının sezon finali yapmasının ardından soluğu Köyceğiz'deki çiftliğinde alan Yılmaz Erdoğan, Türkiye'de meydana gelen orman yangınları için kolları sıvadı.

Yılmaz Erdoğan, Çeşme'den gelen yardım kampanyasıyla ihtiyacı olan vatandaşlara destek oldu.

Sosyal medya hesabından hem yazılı hem sözlü açıklama yapan Erdoğan, 'İlk günden beri burayı bir yardım istasyonuna çevirdik. Daha çok şimdiye kadar yiyecek, içecek ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyorduk ama bugün muhteşem şeyler geldi. Berfu - Eser Yenenler, Ezgi Mola, Mustafa Aksakallı'nın önderliğinde Çeşme halkının desteğiyle ve birçok firmanın katılımıyla... Harika oldu. Şimdi bunların hepsini ihtiyaç sahiplerine ihtiyaç noktalarına göndereceğiz. Emeği geçen tüm kardeşlerimize, Köyceğiz halkı adına şükranlarımızı sunarız.' ifadelerini kullandı.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın