Sihirli Annem'in Çilek'i Zeynep Özkaya büyüdü! Paylaşımları gündem oldu

Zeynep Özkaya Sihirli Annem dizisinde oynadığı Çilek karakteri ile ünlenmişti. Daha sonra pek çok dizide rol alsa da hep Sihirli Annem dizisindeki Çilek rolü ile hafızalara kazındı. Şimdilerde 24 yaşında olan Zeynep Özkaya, sosyal medya paylaşımları ile dikkat çekiyor.

Sihirli Annem'in Çilek'i Zeynep Özkaya büyüdü! Paylaşımları gündem oldu

Zeynep Özkaya artık sosyal medya fenomenliği yapıyor. İstanbul Teknik Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümü'nden mezun olan Zeynep Özkaya, yıllar önce rol aldığı fantastik çocuk dizisi Sihirli Annem ile ünlenmişti. Ünlü tiyatrocular İnci Türkay, Şahap Sayılgan ve Nevra Serezli'nin başrolünde oldukları Sihirli Annem adlı fantastik çocuk dizisinde Çilek adlı çocuk periyi oynayan Zeynep Özkaya, tam 4 sezon süren dizi ile şöhreti elde etmişti.

Üç yaşında kamera karşısına geçen Zeynep Özkaya, 7 yaşına kadar bu dizi ile kamera karşısına geçmiş daha sonra İki Aile adlı dizide rol almıştı.

SİHİRLİ ANNEM'İN ÇİLEK'İ BÜYÜDÜ

Mühendislik okurken bir yandan da sosyal medyada video çekmeye başlayan Zeynep Özkaya, artık bir influencer oldu. Hayatını olduğu gibi her anıyla paylaşan ve aldığı ürün reklamları ile gelir elde eden Zeynep Özkaya, şimdilerde 24 yaşında bir genç kız.

İşte Sihirli Annem'in Çilek'i Zeynep Özkaya'nın son hali

  • zeynep özkaya
  • sihirli annem çilek
  • sihirli annem çilek son hali
  • magazin
Tüm Magazin haberleri için tıklayın