Hande Erçel, Kansersiz Yaşam Derneği'nin iyi niyet elçisi oldu

Fox TV'de ekrana getirilen Sen Çal Kapımı dizisinde Eda karakterine hayat veren Hande Erçel, Kansersiz Yaşam Derneği'nin iyi niyet elçisi oldu. Erçel, 'Reklamda dünyayı değiştiren, umut veren, fark yaratan Kansersiz Yaşam Derneği'nin bir kahramanı olarak karşınızda olacağım.' dedi.

Hande Erçel, Kansersiz Yaşam Derneği'nin iyi niyet elçisi oldu

Kerem Bürsin ile yaşadığı aşkla magazin gündeminden düşmeyen Sen Çal Kapımı dizisinin Eda'sı Hande Erçel, Kansersiz Yaşam Derneği'nin iyi niyet elçisi oldu. Hande Erçel, 'Başrol sizsiniz' diyerek kanser hastalarına ve ailelerine destek için çağrıda bulundu. Erçel, şunları söyledi:

'Reklamda dünyayı değiştiren, umut veren, fark yaratan Kansersiz Yaşam Derneği'nin bir kahramanı olarak karşınızda olacağım. Kansersiz Yaşam Derneği'nin binlerce çocuğun tedavi olması için hastanelere bölümler açtıklarını, çocuklara ve ailelerine psikolojik destek sağladıklarını öğrendim.

Hepimiz başkalarının hayatına kattığımız değer kadar kahraman olabiliriz. Kansersiz Yaşam Derneği'nin maddi manevi destek olduğu ailelerin yanında olduğumu hatırlatmak için 4381'e 'KAHRAMAN' yazan ilk mesajı atıyorum. Yalnız değilim biliyorum. Sizleri de benimle birlikte gerçek bir kahraman olmaya davet ediyorum.'

Kansersiz Yaşam Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Dida Kaymaz, 'Hande ile omuz omuza kampanyamızın ilk adımını attık. İyi niyet elçimiz olmayı kabul eden Hande'ye çok teşekkür ediyorum' ifadelerini kullandı.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın