Nilüfer'den sahte paylaşıma tepki: Bu hesap bana ait değil

Başkan Erdoğan, geçtiğimiz gün düzenlenen kabine toplantısının ardından yeni normalleşme süreciyle ilgili açıklamalarda bulunurken 'Müzikle ilgili sınırlamayı daha ileri bir saat olan 24.00'e çekiyoruz. Kusura bakmasınlar. Gece, kimsenin kimseyi rahatsız etmeye hakkı yoktur' açıklaması ile gündem oldu. Şarkıcı Nilüfer'e ait düşünülen bir Twitter hesabından konuya ilişkin sert yorumlar yapıldı. Nilüfer, paylaşım yapan hesabın kendisine ait olmadığını söylerken duruma isyan etti.

Koronavirüs pandemisi nedeniyle uygulanan yasakların ne zaman kaldırılacağı merak edilirken gözler geçtiğimiz gün düzenlenen kabine toplantısına çevrilmişti. Başkan Erdoğan, toplantının ardından açıklamalarda bulunarak 'Müzikle ilgili sınırlamayı daha ileri bir saat olan 24.00'e çekiyoruz. Kusura bakmasınlar. Gece, kimsenin kimseyi rahatsız etmeye hakkı yoktur ' açıklamasında bulundu.

Nilüfer'e ait olduğu düşünülen hesaptan Başkan Erdoğan'ın açıklamalarının ardından '49 yıldır yapmış olduğum müzik hayatımda sizleri rahatsız etti. Hakkınızı helal edin' paylaşımı yapıldı. Bir sonraki paylaşımda da 'Müzik hayatın neşesi, ruhu sevinci ve her şeyidir' ifadeleri kullanıldı.

Nilüfer, yapılan paylaşımların ardından gündem olurken konuya ilişkin açıklamada bulundu. Hesabın kendisine ait olmadığını söyleyen Nilüfer, Instagram'dan şu ifadeleri kullanarak isyan etti:

'Twitter da bulunan bu hesap bana ait değildir. Bu hesap sanki benmişim gibi paylaşımlar yapmaktadır. Siz takipçilerime duyurmak istedi. Sevgilerle.'

Tüm Magazin haberleri için tıklayın