Murat Dalkılıç'tan kendisi hakkında sorulan soruya yanıt vermeyen Merve Boluğur'a karşılık

Murat Dalkılıç ile görüşmeye devam ediyor musunuz?' sorusu yöneltilen Merve Boluğur, muhabire 'Başka bir sorun varsa alayım yoksa ben yoluma devam ediyorum' diyerek geçiştirmesiyle dikkat çekerken Buket Aydın'ın programına konuk olan ünlü şarkıcı konuya ilgili ilk kez konuştu. Boluğur ile görüşmediklerini anlatan Dalkılıç, 'Görüşmüyoruz ama görüşmeyeceğiz diye bir kaide de yok. Şartlar öyle el vermedi görüşmedik. Kanlı bıçaklı ya da kavgalı bir ayrılık yaşamadık' ifadelerini kullandı.

Bir süredir ekranlardan uzak olan Merve Boluğur, geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda muhabirlerin yönelttiği 'Murat Dalkılıç ile görüşmeye devam ediyor musunuz?' sorusuna 'Başka bir sorun varsa alayım yoksa ben yoluma devam ediyorum' sözleri ile dikkat çekti.

Buket Aydın'ın Haber Global'de ekrana getirilen Koltuk adlı programına konuk olan Murat Dalkılıç, sorulara samimiyetle yanıt verdi. Dalkılıç, 'Eski eşiniz sizinle ilgili soruya cevap vermek istememiş. Görüşmeye devam ediyor musunuz?' sorusuna şu yanıtı verdi:

'Görüşmüyoruz ama görüşmeyeceğiz diye bir kaide de yok. Şartlar öyle el vermedi görüşmedik. Kanlı bıçaklı ya da kavgalı bir ayrılık yaşamadık'

Tüm Magazin haberleri için tıklayın