Mehmet Ali Erbil'den Seda Sayan'a güldüren gönderme: Nereden bulmuş orayı!

Geçtiğimiz gün Etiler'de iftar yemeği için arkadaşlarıyla bir arya gelen ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, gazeteciler ile sohbet etti. Mehmet Ali Erbil, Çağlar Ökten ile Prag'da nikah masasına oturamaya hazırlanan Seda Sayan için 'Nereden bulmuş orayı' diyerek espri yaptı.

Mehmet Ali Erbil'den Seda Sayan'a güldüren gönderme: Nereden bulmuş orayı!

Söylemleri ile sık sık magazin basınında yerini alan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, Etiler'deki bir restoranda arkadaşları ile iftar yemeği için buluştu. Keyifli halleri ile dikkat çeken Mehmet Ali Erbil, mekan çıkışı muhabirler ile sohbet etti. Erbil, yeni projesi hakkında konuştu.

Erbil, "Z kuşağına ulaşmak için bu projeyi gerçekleştireceğim. Konuklu olacak, her hafta bir konuk ile söyleşi yapacağız." şeklinde konuştu.

Ünlü şovmen, "Çarkıfelek'i programını özlüyor musunuz?" sorusuna "Evet, çok özlüyorum. İnsanlar oruçlarını açtıktan sonra izlemek için ekran başına geçerdi, bir klasikti. Şimdi her şey değişti. İzleyiciler, televizyon programları değişti, her şey farklı oldu." yanıtını verdi.

Çağlar Ökten ile dünyaevine girmeye hazırlanan Seda Sayan'ın Prag'da nikah masasına oturacak olması sorulan Erbil, "Nereden bulmuş orayı!" diyerek, espri yaptı.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın