Mehmet Ali Erbil sağlık sistemini övdü: Cumhurbaşkanımızdan da Sağlık Bakanımızdan da Allah razı olsun

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, sağlık sorunları nedeniyle yaşadığı zor günleri geride bıraktı. Verdiği röportajda sağlık sistemiyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunan Erbil, '20 yıldır ayda bir hastaneye yatıp ilaç alıyorum. SSK'lıyım, devletime hizmet verdim. Devletim de bana sahip çıkıyor. İlaçlarımı karşılıyor. Allah devletimizden razı olsun, sağlık sistemimiz çok iyi' ifadelerini kullandı.

Mehmet Ali Erbil sağlık sistemini övdü: Cumhurbaşkanımızdan da Sağlık Bakanımızdan da Allah razı olsun

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, evinde düşüp yaralanmasının ardından uzunca bir süre yoğun bakımda tedavi gördü. Taburcu edilmesinden sonra tedavisine evinde devam edilen ve ayda bir hastaneye yatıp serum alan Mehmet Ali Erbil, Günaydın'a özel açıklamalarda bulundu.

Türkiye'deki sağlık sistemi hakkında açıklamalarda bulunan Erbil, '20 yıldır ayda bir hastaneye yatıp ilaç alıyorum. SSK'lıyım, devletime hizmet verdim. Devletim de bana sahip çıkıyor. İlaçlarımı karşılıyor. Allah devletimizden razı olsun, sağlık sistemimiz çok iyi' dedi.

Los Angeles'ta rahatsızlanmasının ardından kaldırıldığı hastanede 2 saate yakın bekletildiğinden bahseden ünlü komedyen Erbil, 'Yatıp kalkıp sağlık sistemimize teşekkür etmeliyiz. Cumhurbaşkanımızdan da, Sağlık Bakanımızdan da Allah razı olsun' ifadelerini kullandı.

Açıklamalarına devam eden Mehmet Ali Erbil, şunları söyledi: 'Yaşadığım bu hastalık süreciyle tekrar Allah'a bağlandım. Hastalık öncesi bağım zayıftı. Şimdi inancım çok kuvvetlendi. Yaşadığım her şey kader. Kimin aklına gelirdi benim gibi hareketli bir adamın bu duruma düşeceği. İnançlı şekilde dik durup bunun da üstesinden geleceğimi düşünüyorum. Sık sık türbeleri ziyarete gidiyorum. Dua ediyorum gittiğim türbelerde. En son Bursa'ya gittim mesela. İnsanlar beni görünce büyük ilgi gösterdi'

Tüm Magazin haberleri için tıklayın