Kerem Bürsin'den Hande Erçel itirafı: Hiç gizlemedik

Sen Çal Kapımı dizisinde başrolleri paylaşan Kerem Bürsin ve Hande Erçel, Maldivler tatilinden dönerken havaalanında el ele görüntülendi. İlişkilerini her fırsatta inkar eden çiftten Kerem Bürsin ilk kez konuştu. Ünlü oyuncu 'Hiç gizlemedik. Oldu işte. En başından çok iyi dost olduk. Şimdi her şey güzel' dedi.

Fox TV'de ekrana getirilen Sen Çal Kapımı dizisinde partner olan ve uyumları çok beğenilen Hande Erçel ile Kerem Bürsin aralarında aşk olduğu yönünde çıkan haberleri her fırsatta yalanladı.

Sık sık 'arkadaşız' yönünde açıklamalarda bulunan ikili dizinin sezon finali yapmasının ardından baş başa Maldivler tatiline gitti. Birkaç gün yalnız kalan ikiliye daha sonra Hande Erçel'in ablası Gamze Erçel ve ailesi eşlik etti.

Geçtiğimiz günlerde Maldivler'den dönerken görüntülenen ve el ele yakalanan ikili Türkiye'ye dönüş yapmalarının ardından sosyal medya paylaşımları ile aşklarını ilan etti.

Hande Erçel ve Kerem Bürsin, Sen Çal Kapımı dizisinin Yeniköy'deki setine birlikte geldi. Kerem Bürsin basın mensupları ile sohbet etmeyi ihmal etmezken aşkını kameralar önünde itiraf etti.

Bürsin, 'Hiç gizlemedik. Oldu işte. En başından çok iyi dost olduk. Şimdi her şey güzel' ifadelerini kullanırken beraberliklerinin Maldivler'de başlamadığını da sözlerine ekledi.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın