İbrahim Tatlıses Gülçin Karakaya ile ayrılmasına eski eşinin neden olduğunu söylemişti... Adalet Sara'dan büyü suçlamalarına yanıt geldi

Gülçin Karakaya ile ayrılmasına eski eşi Adalet Sara ve oğlu Ahmet Tatlı'nın yaptırdığı büyünün neden olduğunu iddia eden İbrahim Tatlıses, uzunca bir süre konuşuldu. İbrahim Tatlıses'in büyü suçlamalarına yanıt veren Adalet Sara, sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.

İbrahim Tatlıses Gülçin Karakaya ile ayrılmasına eski eşinin neden olduğunu söylemişti... Adalet Sara'dan büyü suçlamalarına yanıt geldi

İbo Show ile yılla sonra ekranlara dönen İbrahim Tatlıses kendisinden 43 yaş küçük asistanı Gülçin Karakaya ile aldığı ayrılık kararının ardından ilişkisinin bitmesine oğlu Ahmet Tatlı ve eski eşi Adalet Sara'nın sebep olduğu iddiasında bulundu. Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, Adalet Sara ile Ahmet Tatlı'yı kendisine büyü yapmakla suçladı.

Tatlıses, "Bodrum'daki evime domuz yağı sürmüşler... Yoksa ben burada çekirdek ailemi kurmuştum evleniyordum. Kız 48 kiloya düşmüş kahroluyorum. Ona ev aldım araba aldım daha da alırdım ama o kara peçeli ve oğlu var ya evime domuz yağı sürmüşler" demişti.

Tatlıses'in iddialarının ardından arka arkaya paylaşımlar bulunan Adalet Sara, "Maddi ve manevi gerçekle alakalı olmayan yalan, iftira ve hakaretlere maruz bırakılıyorum" dedi.

Adalet Sara, ardından büyüyle ilgili ayet ve surelerden alıntılar yaptığı bir paylaşımı yayınladı.

  • adalet sara
  • ahmet tatlı
  • ibrahim tatlıses
  • büyü
  • magazin
Tüm Magazin haberleri için tıklayın