Hamile olan Bergüzar Korel'den takipçilerini güldüren soru: Burnum eski haline dönecek mi?

Halit Ergenç ile mutlu bir evliliği olan güzel oyuncu Bergüzar Korel, üçüncü bebeğine hamile olmasının tadını çıkarırken vücudunda yaşadığı değişimlerden bahsetti. Şişen burnunun eski haline dönüp dönmeyeceğini takipçilerine sonra Bergüzar Korel, herkesi güldürürken 'Bir masraf daha eklendi' dedi.

Hamile olan Bergüzar Korel'den takipçilerini güldüren soru: Burnum eski haline dönecek mi"

Hamile olmasının ardından ekranlardan çekilen Bergüzar Korel, üçüncü kez bebeğini kucağına alacak olmanın heyecanını yaşıyor. Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan Korel, hamileliğiyle birlikte vücudunda meydana gelen değişiklerle ilgili takipçilerine sorular sordu.

Sosyal medya hesabından yüzünün yakın halini çektiği bir fotoğrafı paylaşan oyuncu, şişen burnundan yakınarak şunları yazdı: 'Cinsiyet tahminlerini bilimsel verilere her zaman güvenerek yapan koca yürekli kız kardeşlerim burada mı dürüstlük levelları git gide artış gösterdi. Kişileri yazmayacağım.

Yorumlarda tahmin ettiklerinizi etiketleyebilirsiniz? 'Kanka kesin kız bu', 'Niye öyle dedin, çirkinleştim dimi?', "Yok tam öyle değil de yüzünde böyle yana doğru hafif bir genişleme var', 'Oğlum bu sefer kesin kız, yüzün bir değişti, bir garip oldu', 'Aşkım bu kız, çok çirkinleştin, Ali'de de Han'da da böyle çirkin değildin', 'Bergüz burnun patlıcan gibi oldu kanka bir de popon da kocaman, Ali ve Han'da bir karnın vardı, yok yok kesin kız.' Ve benim tüm bunlara 'Dimi, çok çirkinleştim, ay hadi inşallah' diye karşılık vermem ve kendinden çok emin bilgin bir tavır ile 'Tabi tabi kesin ya bu kadar çirkin değildin eskiden' diyerek bilime karşı duruşumuz.

Bir de Çin takvimi sorunsalımız vardı onu ayrı anlatacağım. Bu arada kız annelerine soruyorum, burnum eski haline dönecek mi? Hayır çünkü bir masraf daha eklendi o zaman o yüzden soruyorum'

Tüm Magazin haberleri için tıklayın