Günay Musayeva: 5 yıldır bir kez bile arayıp oğlumuzla konuşmadı

Günay Musayeva:  5 yıldır bir kez bile arayıp oğlumuzla konuşmadı

Magazin Haberleri

16 Mayıs 2019 Perşembe 09:37 | Son Güncelleme:

Yaprak Dökümü dizisiyle hafızalara kazınan Tolga Karel, iki yıl önce Amerika’ya yerleşmişti. Amerika'da oyunculuğu bırakarak TIR şoförlüğü yapmaya başlayan Karel'in eski eşi Günay Musayeva çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Tolga Karel, iki yıl önce Amerika’ya yerleşerek tır şoförlüğü yapmaya başladı. Karel'in eski eşi Günay Musayeva katıldığı bir canlı yayında Karel için işte bu sözler söyledi..

"Eski eşim Tolga Karel, 5 senedir bana nafaka ödemiyor. İnşallah diğer çocuklarına daha iyi bir baba olur. Hayatımda başka biri var ona saygıdan dolayı çok konuşmak istemiyorum" dedi.

OĞLUNU 5 YILDIR ARAMADI

Musayeva, Karel'le ilgili "Bir kere bile aramadı. Hiç bir mesaj da yok. 5 yıldır bir kez bile arayıp oğlumuzla konuşmadı. Tolga'nın anne ve babası da torunlarını aramadı. Babalar Günü'nde, Cihangir'i etkilenmesin diye okula göndermiyorum. Benim annem ve babam, torunlarını çok seviyor. Tolga Karel'in bu noktaya geleceğini düşünmemiştim. Evlat yani, senden benden daha önemli yani" şeklinde çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Tolga Karel'in eski eÅ?i Günay Musayeva: 5 yıldır... - Magazin haberleri

EŞİNİN HAMİLE OLDUĞUNU AÇIKLAMIŞTI

Karel, geçtiğimiz günlerde güzel bir haber almıştı. Eşi Sarah Scotti'nin 4 aylık hamile olduğunu öğrenen ünlü oyuncu havalara uçtu. Oyuncu, eşinin hamile olduğunu, kızı Mia'nın ağzından duyurdu: Çok heyecanlıyım! Abla olacağım.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın