Gönül Dağı'nın Taner'i Berk Atan'ın sevgilisiyle mesajları ifşa oldu

TRT1'de ekrana getirilen ve kısa sürede beğeni toplayan Gönül Dağı dizisinde hayat verdiği Taner karakteri ile sevilen yakışıklı oyuncu Berk Atan'ın mesajları ifa oldu. Fenomen Selin Yağcıoğlu ile aşk yaşadığı iddia edilen Berk Atan'ın mesajları magazin gündemine bomba gibi düştü. Mesajları yanlışlıkla yayınlayan Selin Yağcıoğlu paylaşımını hemen kaldırdı ancak sosyal medya kullanıcıları ekran görüntüsünü yayınladı.

Gönül Dağı'nın Taner'i Berk Atan'ın sevgilisiyle mesajları ifşa oldu

TRT1 ekranlarının oyuncu kadrosu ve hikayesiyle çok beğenile reyting rekorları kıran dizisi Gönül Dağı'nda Taner karakteri ile izleyici karşısına çıkan Berk Atan'ın sosyal medya fenomeni Selin Yağcıoğlu ile olan mesajları ifşa oldu.

Selin Yağcıoğlu, kendisine mesaj atan takipçilerinin Instagram'dan fotoğrafını paylaşarak 'Kızıma benzetildiğim için duygulanmam' notunu düştü. Ünlü fenomenin paylaşımındaki Berk Atan detayı dikkat çekti.

Berk Atan'ın attığı, "Aşkım hislerimi anlatıyorum sana" mesajını yanlışlıkla hikayesinde paylaşan Yağcıoğlu, kısa bir süre sonra paylaşımını kaldırdı. Yağcıoğlu'nun takipçileri mesajların ekran görüntüsünü aldı.

Konuya ilişkin Berk Atan ve Selin Yağcıoğlu cephesinden açıklama gelmezken ikilinin Instagram'da birbirini takip etmesi dikkatlerden kaçmadı.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın