Eski sevgilisinin evini basmıştı! Çağatay Akman'a mahkemeden üzen karar

Eski kız arkadaşı Öykü Uslu'nun evine gidip basan ve kavga çıkarıp karakolluk olan şarkıcı Çağatay Akman'ın soruşturma kapsamında hakkında uygulanan adli kontrol kararının kaldırılması talebi, mahkeme tarafından reddedildi.

Eski sevgilisinin evini basmıştı! Çağatay Akman'a mahkemeden üzen karar

Şarkıcı Çağatay Akman, eski kız arkadaşı Öykü Uslu'nun evine gidip kavga çıkarmış ve karakolluk olmuştu. Sabah'ın haberine göre; yürütülen soruşturma kapsamında hakkında çıkarılan adli kontrol kararının kaldırılmasını talep eden Akman'ın bu talebi reddedildi.

Öykü Uslu, İstanbul Aile Mahkemesi'nden koruma kararı talebinde bulunmuştu. Bunun üzerine mahkeme, Akman'ın Uslu'ya şiddet tehdidi, hakaret, aşağılama ve küçük düşürücü ifadelerin yer aldığı söz ve davranışlarda bulunulmamasına ayrıca ikamet ettiği binaya yaklaşmamasına ve hiçbir iletişim aracıyla rahatsız etmemesine karar vermişti.

Şikâyet üzerine İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nda ifade veren şarkıcı, olay günü Cihangir'de bulunan bir mekânda oturduktan sonra Beşiktaş'a gittiğini burada bindiği bir takside Zeytinburnu'na gitmek istediğini ancak gidemediğini söyledi.

Bunun üzerine Uslu'dan yardım istemek için ikametine gittiğini iddia eden Akman burada Öykü ve arkadaşıyla tartıştıklarını, hakarete uğradığını ve kavganın sokağa sıçradığını söyledi.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın