Demet Akalın'dan Deha Bilimlier-Gülşah Saraçoğlu açıklaması!

Şarkıcı Demet Akalın, Deha Bilimlier-Gülşah Saraçoğlu arasında çıkan iddialar hakkında son kez konuştu. Demet Akalın, Deha Bilimlier ile Gülşah Saraçoğlu'nu uyardığına yönelik açıklamasının kötü niyetli olmadığını söyledi.

Demet Akalın'dan Deha Bilimlier-Gülşah Saraçoğlu açıklaması!

Şarkıcı Demet Akalın, Söylemezsem Olmaz programının canlı yayınına konuk oldu. Şarkıcı Deha Bilimliler ile modacı Gülşah Saraçoğlu hakkında çıkan aşk iddiaları ile ilgili konuşan Demet Akalın, uyarı açıklamasına açıklık getirdi.

Demet Akalın, olayın ilk duyulduğu dönemde Gülşah Saraçoğlu'nu daha önce uyardığını söylemişti. İddiaları adeta bu yolla doğrulamış olan Akalın, bu açıklamasına bir yenisini daha ekledi.

Canlı yayında konuşan ünlü şarkıcı, 'Dehalar bize geliyorlar Gülşah istersen sen gelme, rahatsız oluyor çünkü demiştim Gülşah'a. Deha değil eşi rahatsız oluyordu. Aslı'ya da kızların ve oğlun var hemen toparlayın dedim. Bu kadar büyüyeceğini düşünmemiştim sadece uyardığımı söyledim.' ifadelerini kullandı.

Yayına ses kaydı yollayan Gülşah Saraçoğlu ise kendisine kimsenin akıl vermediğini söyledi ve şu anda Miami'de olduğu için haberleri takip etmediğini belirtti.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın