21 yıldır kızını arayan anneye Seren Serengil'den şaşırtan cevap

Sağlık sorunları nedeniyle sık sık zor günler geçiren Seren Serengil, bir takipçisinden gelen yoruma verdiği cevapla sosyal medyada gündem oldu. 21 yıldır kızını arayan bir annenin mesajına yanıt veren Serengil, 'Canımsınız çok üzgünüm ama şöyle bir düşünün sizin aradığınız bulmayı ümit ettiğiniz ve bulabilme umudunuz olan bir kızınız var... peki o güzel kıza isteyip de hiç sahip olamayanlar ne yapsın bir onu düşünün her zaman kendinizden daha iyi durumda olanları değil kötüleri de düşünün...' sözleri ile şaşırttı.

Dumping sendromu rahatsızlığı ile bir süredir gündeme gelen Seren Serengil, Söylemezsem Olmaz programının sezon finali yapmasının ardından soluğu tatilde aldı. Tekne tatili yapan Serengil, sosyal medyayı da aktif olarak kullanıyor.

Geçtiğimiz günlerde bir fotoğrafının altında kayıp kızını aradığını söyleyen kadına ilginç bir yanıt veren Serengil, sosyal medyada gündem oldu.

Nurgül K. adlı sosyal medya kullanıcısı 21 yıldır kayıp kızı Gözde'yi aradığını ve destek beklediğini ifade ettiği bir yorum yazdı. Seren Serengil, verdiği şu yanıtla olay oldu:

'Canımsınız çok üzgünüm ama şöyle bir düşünün sizin aradığınız bulmayı ümit ettiğiniz ve bulabilme umudunuz olan bir kızınız var... Peki, o güzel kıza isteyip de hiç sahip olamayanlar ne yapsın bir onu düşünün her zaman kendinizden daha iyi durumda olanları değil kötüleri de düşünün... Keşke kızım olsa da bütün dünyada onu arasam diyen çok insan vardır ben dahil. İyi şeyleri düşünün Allah yardım edecek sizin hayrınıza olan her şey için edecek'

Tüm Magazin haberleri için tıklayın