Filiz Erkal, İbrahim Erkal'a küfür eden Kocaelispor taraftarına isyan etti: Ölmüş insandan ne istediniz?

TFF 1. Lig'in 16. haftasında Kocaelispor ve BB Erzurumspor'un mücadele ettiği maçın devre arasında İbrahim Erkal'ın 'Canısı' şarkısı yüzünden kavga çıktı. İbrahim Erkal'a taraftar tarafından hakaret edilmesine merhum sanatçının eşi Filiz Erkal isyan etti. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Filiz Erkal, 'Rahmetli eşime yapılan saygısızlık beni çok üzdü. Kocaelispor taraftarı ölmüş insandan ne istemiş olabilirsiniz acaba çok merak ediyorum' ifadelerine yer verdi.

Filiz Erkal, İbrahim Erkal'a küfür eden Kocaelispor taraftarına isyan etti: Ölmüş insandan ne istediniz"

Kocaelispor ile Erzurumspor maçının devre arasında İbrahim Erkal'ın "Canısı" adlı şarkısının çalınması nedeniyle büyük bir kavga çıktı. Taraftarın tepki gösterip merhum sanatçıya küfür etmesine Dadaşlar taraftar grubu Twitter'dan, şu paylaşımda bulunarak tepki gösterdi: "Dün oynadığımız Kocaelispor maçında stadyum da çalınan İbrahim Erkal şarkısına 3-5 kendini bilmez çapulcunun yaptığı terbiyesizliği tabi ki Kocaelispor camiasına mal edemeyiz ama dün yaşananlar büyük Erzurumspor camiasını üzmüştür"

Erzurumspor'da Instagram'dan "İbrahim Erkal onurumuzdur! O'na saygısızlık Erzurum'a saygısızlıktır. Canısı ve diğer tüm eserleriyle gurur duyduğumuz sanatçımız İbrahim Erkal, Erzurum var oldukça şarkılarıyla yaşayacaktır. Sevgisini kalbimize nakşettiğimiz ozanımızı rahmet, minnet ve özlemle anıyoruz" mesajını yayınladı.

İbrahim Erkal'ın eşi Filiz Erkal hakaret edilmesine Instagram hesabından yaptığı paylaşımla isyan etti. Filiz Erkal, "Rahmetli eşime yapılan saygısızlık beni çok üzdü... Kocaelispor taraftarı ölmüş insandan ne istemiş olabilirsiniz acaba çok merak ediyorum. Tabii ki sevmek zorunda değilsiniz ama saygı duymak zorundasınız. Bir şey yaparken düşünün ailesini, çocuklarını, sevenlerini empati yapın. Yaptığınız terbiyesizlik insanlık dışı davranıştır. Daha çok şey yazmak isterim de sizin gibiler onu da onur sayar" ifadelerine yer verdi.

Kocaelispor taraftarı da Instagram'dan açıklamada bulundu. İşte o paylaşım;

Tüm Güneş haberleri için tıklayın