Defne Samyeli'den dikkat çeken açıklama: Bir daha evlenmem

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Defne Samyeli, Fatih Altaylı'nın programına konuk olduk. Gençlik sırrını açıklayan Samyeli, evlilik hakkındaki fikirlerini de dile getirdi. Samyeli, bir daha evlenmeyeceğini söyledi.

Defne Samyeli'den dikkat çeken açıklama: Bir daha evlenmem

Fatih Altaylı bu hafta programında Psikiyatr-yazar Gülseren Budayıcıoğlu, şarkıcı ve oyuncu Defne Samyeli ile şef Hazer Amani'yi ağırladı. Özel hayatı ile sık sık magazin gündemine gelen Samyeli, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Samyeli, genç kalması hakkında, "Genetik çok önemli. Anneanneme çekmişim. Kendime bakmayı çok seviyorum. Bu yaşlanmama konusu insanlarda hastalık konusu haline geldi. Benim çocuklarım büyüdü ben yeniden 20'li yaşlarıma dönmüş gibi hissediyorum. Hayat benim için bitmek tükenmek bilmeyen bir macera alanı gibi" dedi.

Eren Talu ile 1995–2011 yılları arasında evlilik yaşayan Samyeli, "Keşke daha geç evlenseydim dedin mi?" sorusuna şu yanıtı verdi: "Eren bana başka şans tanımadı. Kendimi 4 ayda evli buldum. Anlamadım bile. Kendimi çok uyanık zannediyordum. Eren 'Neden evlenmeyelim? Bu basın bizi ayırır."

Bir daha evlenmeyi düşünmediğini de sözlerine ekledi.

Tüm Güneş haberleri için tıklayın