Acun Ilıcalı'nın eski eşi Şeyma Subaşı, Melisa'nın velayetinin kendisinde olmamasına tepki gösterdi

Sevgilisi Meedo ile Miami'de yaşamını sürdüren Acun Ilıcalı'nın eski eşi Şeyma Subaşı, kız Melisa'nın fotoğrafını paylaşarak 'Melisa Miami'de doğdu. O zaman neden Melisa, Miami'de annesiyle beraber yaşamasın' ifadelerini kullandı. Attığı postun ardından video paylaşan Subaşı, 'Her evladın yeri annesinin yanıdır' şeklinde konuştu.

Özel hayatından kareleri sık sık sosyal medya hesabından paylaşan ve adından söz ettiren ünlü sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, Mısırlı sevgilisi Meedo ile Miami'de yaşamaya başladı. Acun Ilıcalı ile olan birlikteliğinden dünyaya gelen kızı Melisa'yı görmek için Türkiye'ye seyahat eden Subaşı, son paylaşımı ile gündem oldu.

Kızı Melisa ile çekildiği kareyi 3,2 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından paylaşan Subaşı, şu notu düştü:

"KARARI TEK BAŞINA VEREMİYORSUN İŞTE"

"Melisa 8 sene önce Miami de doğdu. O zaman neden annesinin bir tanecik meleği Melisa Miami'de annesi ile beraber yaşayamasın. (Gerçekten derine inince tabi ki de nedenini biliyorum ama) kararı tek başına veremiyorsun işte"

Yaptığı paylaşım ile velayet konusunda Acun Ilıcalı'ya göndermede bulunduğu konuşulan Subaşı, video paylaştı. Ünlü fenomen paylaşımında şunları söyledi:

"Her evladın yeri annesinin yanıdır. Seçimlerinden dolayı ait olduğu yerde yaşıyorsa anne, kızı da yanında yaşamalıdır. Olayların derinine inince bir kaç saat daha anlatmak gerekir gerek yok. Melisa bence de benim yanıma gelmeli. Miami'de burada okula gidebilir. Kızımı pozitif ve mutlu büyütebilirim. Ben burada aile kurmayı tercih ediyorsam benim kızım da benim yanımda olmalı, benimle yaşamalı."

Tüm Güneş haberleri için tıklayın