FOTO GALERİ

Ustanın en çok dikkat ettiği şey: 'Başkası yolun kenarına çektirir, bu kazaya sebep olur'

Geçen haftalarda Kartal oto pazarına götürdüğümüz Honda Civic Sedan’ı bugün yetkili servise götürerek 30.000 km bakımını deneyimledik. Honda Civic Sedan bakımında en çok öne çıkan lastiklerin ve yürüyen aksamın bakımına özellikle dikkat edilmesi oldu. Otomobilin pek çok yerinde meydana gelen arızanın insanları yolda bırakacağını belirten yetkili, Özellikle lastikler ve yürüyen aksam kontrolüne dikkat ediyoruz. Motorda bir arıza seni yolun kenarına çektirir, yürüyen aksamda ve lastikte çıkacak arıza kazalara, can kayıplarına neden olabilir’ uyarısında bulundu.

  • 1
  • 10
Ustanın+en+%C3%A7ok+dikkat+ettiği+şe%C4%B1:+%E2%80%99Başkası+%C4%B1olun+kenarına+%C3%A7ektirir,+bu+kaza%C4%B1a+sebep+olur%E2%80%99+
Otomobillerin bakım aralıklarına dikkat etmek çok detaycı bir yaklaşım olarak gelse bile her gün yüzlerce kilometre yol yaptığımız bu makinelerin bakımlarının eksiksiz olması çok önemlidir. Sizi, eve, okula, hastaneye, doktora ve sevdiklerinize ulaştıran otomobillerin saat gibi işlemesi için bakımlarının zamanında ve ehil eller tarafından yapılması ayrı kıymettedir. Geçen hafta Kartal oto pazarını ziyarette kullandığımız Honda Civic Sedan’ın bugün gerçekleşen 30.000 km bakımını bu şartları gözeterek sizin için izledik, merak ettiğimiz noktaların detaylarını sorduk.

TM Dijital Haber Merkezi / Hasan Aytekin